Weight Loss.

Varbūt, kāds zina parādījušās Latvijā tievešanas tabletes -Weight Loss.Kādas atsauksmes?..

U undine 04.09.2012

Atbildes (103)

K kasparito 02.12.2012

Nopirku, pamēģināju!
Katrs organisms noteikti reaģē savādāk, bet no savas pieredzes:
Svars vispār nenokritās, parādijās izsitumi un šobrīd ārstējos ar vēdera problēmām!
Es noteikti neviem nerekomendētu!

R rukjis 04.12.2012

Es netīšam uzdūros ši brīnumlīdzekļa reklāmai un sāku meklēt visu iespējamo info par to. Visvairāk mani ieinteresēja šie maģiskie augļiši purpura bacca no Dienvidamericas, jo pati dzivoju Dienvidamerikā un esmu augļu fane. Meklēšu rokā un taisīšu sulu pati...;)
bet meklējot uzdūros uz visādām interesantām lapaām, kas varētu jūs ieinteresēt, bet diemžēl angliski.
Citēju vienu lapu:

Everyone is trying to figure out what purpura bacca is. But we here in this post, try to express what purpura bacca is not. Lets dive into the subject:

Purpura Bacca is not a diet pill.
Purpura Bacca is not a new diet supplement
Purpura Bacca is not a brand
Purpura Bacca is not a weight loss product
Purpura Bacca is not a miracle product
Purpura Bacca is not a product on sale
Purpura Bacca is not sold in US
Purpura Bacca is an ingredient in weight loss supplement which is not approved by FDA.
Purpura Bacca is not a new “thing”discovered days ago.
Purpura Bacca is not a weight loss solution (but it may help you to lose weight as an ingredient)

Re kur arī Wikipedija raktsa par šo maģisko augli un tā īpašibām:
Vispār var atrast ļoti daudz info par citu valstu pieredzi par šo produktu, ka nekur nav serificēts...
Vēl gribēju piebilst, ka te vienā komentāra bija uzrādita ražotaj valsts:
Manufactured by:
AFS Ltd., BP 1156 303
Place Pangahari Mutsamudu, Anjouan
Union of Comors
Email : [slēpt]@activefoodsupplements.com
MADE in the EU.

Padomājiet paši vai esiet dzirdējuši Uninon of Comors kā EU sastāvdaļu??? Uninon of Comors ir mazas arābu saliņas Indijas okeānā..tad jau lubančikā ražotas cigaretes ar varētu tirgot kā ražots EU...

A arnis10 05.12.2012

Konkrētais BULSHIT ir tas produkts!!! Un tos negatīvos komentus savā reklāmas lapā viņi nu ļooti veikli izdzēš, pats pamēģināju. NETICIET ļautiņi šitam pasākumam, nekādus kilogramus ar tām tabletēm nost dabūt nevar. Viens gan ir fakts - ēst gribas mazāk un ir viegluma sajūta, bet tas arī viss! Un tie nedaudzie, kas te slavē šo produktu, visticamāk ir tā paša kantorīša darboņi.

I iv2112 09.12.2012

Dranķis vien ir nipirku nekāda labuma pat pluss ar sportu nodarbojos regulāri un neēdu ko pagadas, nekā lieka naudas izsviešana!

S saule00000 15.12.2012

Kur var iegādāties Purpura Bacca, cik maksā ?

V vieglinotievet 21.12.2012

Piedāvāju efektīvu notievēšanas līdzekli Reduce 15mg(Reductil analogs), kas palīdz samazināt ķermeņa masu un to saglabāt. Līdzeklis darbojas veicinot sajūtu, ka esat pietiekami paēdusi un samazinot pārtikas uzņemšanu.
Iespējama arī piegāde pa pastu ar [slēpt]@gmail.com

K Koshka 25.12.2012

Nopirku - meenesi nolietoju, nometu 1.5kg un dabuuju zarnu probleemas... lieki teikt, ka naudu atpakalj nedabuut, jo neviens tak atskaites punktu nepanjeema cik man kg bija :D Losiishu kjeramais produkts, nozheelojami un arii manus negatiivos komentus dzeesh, bet pozitiivos tik cakina klaat :D piegaade arii bija smiekliigi - chalis ar skukji privaati ar Bee eM Wee pieveda klaat uz maajaam :DDD

M may 17.01.2013

Sniedzu info. kas jādara, ja esi palicis bez rezultātiem, kā man tas viss izgāja...
Tie komentāri tur mājalapā visu laiku vieni un tie pašhi, taču, dienas datumi uz priekšu iet (kjipa...jauni komenti :D )
Kad secināju, ka nav nekādu rezultātu, tad izlasīju noteikumu, skur atrakstīts, kā saņemt garantijas ietvaros naudu atpakaļ...IV nodaļā par garantiju un preces atgriezšanu 11.punktā minēts: “Lai nodrošinātu ātrāku apkalpošanu, uz atgrieztās preces ir jābūt uzrakstītam atgriezšanas numuram:RMS. Šo numuru var iegūt mūsu Tīmekļa vietnē vai arī pa e-pastu. RMA numuram ir jābūt skaidri redzamam uz atgriežamā sūtījuma.
Piedāvātājs negarantē, ka sūtījumi bez redzamiem RMA numuriem tiks pieņemts.”
Nosūtīju uz kontaktiem e-pasta vēstuli, kur lūdzu atsūtīt man minēto RMA numuru, taču, līdz pat šodienai to neesmu saņēmusi. Tad zvanīju uz numuru +37052077977, no kā pasūtīšanas dienā man bija zvanījusi darbiniece, kad apstiprināja manu pasūtījumu. Sazinoties, viņa paskaidroja, ka nekāds RMA kods nav nepieciešams un uz manu e-pastu atsūtīs instrukciju, kas man ir jādara, lai saņemtu atpakaļ savus 35Ls.
Saņēmu uz e-pastu vēstuli:
"Lai Jūsu pieprasījuma rezultāts būtu pozitīvs, nosūtiet lūdzu produktu iepakojumu uz zemāk norādīto adresi pa pastu. Tāpat ir jānosūta naudas atgriešanas lūgums un paziņojums, kurā jābūt iekļautai sekojošai informācijai: iemesls, kāpēc produkts nav attaisnojis Jūsu cerības, kā arī īss Jūsu dzīvesveida un ēšanas paradumu apraksts kūres laikā. Ja vēlaties varat iekļaut “pirms un pēc” bildes vai ārsta piefiksētos svara zuduma novērojumus. Paziņojumā iekļaujiet arī personas datus, konta numuru, uz kuru tiks pārsūtīta nauda, un salasāmu parakstu.

Droši rakstiet latviski - producenta birojā ir latviešu darbinieks, kas Jūsu pieprasījumu izskatīs.

SIA Massive Dynamic
priekš Active Food Supplements
ul. Nowogrodzka 23
00-511 Warszawa, Polska
Ar cieņu,
Inese Vaidere,
Klientu apkalpošanas centrs Latvijā
tālr. numurs (+371) 66163035

Tā nu es bez problēmām nosūtīju iepakojumu un klāt minētās vestules. Pēc kāda mēneša, secināju, ka nauda vēl nav atgriezta, sazinājos atkal uz to poļu numutu un tur man pateica, ka garantija ir apstiprināta, ka naudu atgriezīs, taču ir nepieciešams, lai tā pat, papīra veidā atsūtu bankas SWIFT kodu, kas ir tāds, kā bankas identifikācijas kods, kaut arī, netika teikts, ka tas man ir jānorāda...uzskatu, ka netieši tiek likti šķēršļi, tam, lai pircējs pēc iespējas ātrāt atgūtu iztērētos naudas līdzekļus. Nervu bendēšana. Un nevajag satraukties, ka nav neviena cita persona bez tevis paša, kas būtu fiksējis pirms kursa uzsākšanas esošo fizisko kondīciju. ;) :)
Bet cik es skatos, pēc tā paša principa 9 tikai biku "uzķūnētā" versijā ir jaunā mājaslapa http://www.consumersinn.com/lv/
Nu jau komentāru datumi netiek uzrādīti, Uz bildi, pirms un pēc... ķipa no Rīgas meitene... redz, ka nekāda latviete nav un produkta Raspberry Ketone cenas ir redzamas tikai tad, kad savadi visu nepieciešamo info., lai saņemtu pasūtījumu. Tas, ka "šodien" ir pēdējā diena, kad var pasūtīt arī katru dienu parādas. ;D :)

M may 17.01.2013

Šeit būs ifo to, ko un kā darīt, lai atgūtu iztērēto naudu un to, kā man tas viss izgāja...
Piedāvātājs negarantē, ka sūtījumi bez redzamiem RMA numuriem tiks pieņemts.”
Saņēmu uz e-pastu vēstuli:

Inese Vaidere,
Klientu apkalpošanas centrs Latvijā
tālr. numurs (+371) 66163035

L Linda 84 17.01.2013

Naudas izkrāpšana, tiem kam palīdz ir paši tablešu izplatītāji no lielās naudas skaitīšanas. Un paši vien raksta tos iespaidīgos komentārus!

A agy135 02.02.2013

Ja palasot tiešām naudas izspiešana atkal. Es it kā arī zināju, ka tā ir, bet tik un tā uzķēros uz to un samaksāju pat vairāk 54 ls par 60 dienām.Vienmēr pārņem tāds izmisums par liekajiem kg, kad laikam cilvēki tajos mirkļos nedomā loģiski:-)
Nu varu teikt tā, ka man izdevās kādus 4 kg nomest un ja pirms tam man svars ļoti lēkāja, tad tagad tas jau labu laiku stāv uz vietas. Bet kas zina vai tās tabletes to veicināja vai ka ierobežoju ēšanu sev.Un domām arī liels spēks.
Nu un par enerģiju un apetītes trūkmu arī muļķības nekādas izmaiņas nemanīju. Bet otreiz uz ko tādu laikam neparakstītos. Nu un pirmais iespaids man radās, ka tās tabletes garšo un izskatās kā parasts citramons. Bet kas zina kas tur ieksā:-)

A Asuls 05.02.2013

Izskatās tās ogas pēc dārza mellenēm.

S silvestra 09.03.2013

Varu jums ieteikt brinumogas kas aug Latvijas mežos un dārzos. Saucas MELLENES, UPENES, Bruklenes utt. Vai ziniet ka ķīnieši iepērk mūsu mellenes ko vien varam piegādāt ? Ziemeļos augi ir daudz enerģētiski aktīvāki nekā dienvidu. Kādēļ putni lido ligzdot uz ziemeļiem nevis paliek tur kur ziemojuši? Tādēļ ka ziemeļos dabā visi procesi noris aktīvāk. DOMAJIET !!! silvestra

S sanchuks 10.03.2013

Vai tiešām Latvijā ir atradušies, kas amerikāņu sviestam atdod savu naudu. Vai pašiem nav galvas uz pleciem? Tas svaru zaudēšanas ātrums jau nav normāls. Mani komentāri un jautājumi regulāri pie reklāmas tika dz, esti, tagad esmu viņiem piesolījusi uztriekt visus dienestus no Latvijas par apmelojumiem, tirgošanos bez sertifikātiem, viltus info utt, Domāju, ka tiks atkal izņemts komentārs un nekas nesekos. Kur skatās dienesti, nezinu? Bet katrā ziņā ja kaut drusciņ ir veselais saprāts - nu nedariet muļķības un nebojājiet sev veselību.Pat ievadot to nosaukumu google attēlos man izdod tikai un vienīgi mellenes, kas gan angļu valodā saucas savādāk- meli no sākuma līdz beigām.Piedevām iesaku palasīt ko organismā dara antioksidanti un ko saka šie tirgoņi. antioksidanti tiešām ir mūsu skaistā gudrā oga mellene, bet mums par to nav astronomiskas summas jāmaksā un esjiet vasarā lasiet ēdiet par brīvu un ticiet jūs arī jutīsieties daudz labāk-toties jūs zināsiet ka ēdat īstu ogu un savā Latvijas mežā.Parādīju šo reklāmu ārstiem-viņi nezināja raudāt vai smieties par šo stulbumu.Neuzraujieties uz tādām reklāmām.Drīzāk rakstiet viniem komentārus ar jaut., li viņi ātrāk no šejienes pazūd un saprot ka neesam muļķi

L LieneK 15.03.2013

Tās ir pilnīgas muļķības.Kārtējā krāpšana un diemžēl es uzķēros.Es dzīvoju Holandē un viņas itkā pasūtīju caur latvijas weblapu, kur jūs, Bet, kad atvēru topašu lapu citā dienā, man viņa automātiski atvērās holandiešu valodā.Un kas interesanti, ar identisku tekstu un tiempašiem cilvēkiem, tāmpašām fotogrāfijam tikai mainītiem vārdiem.

Tabletes izdzēru, lai nebūtu jāizmet iztērētā nauda, bet efekta pilnīgi nekāda, es pat pieņemos svarā pa 1kg.Kautgan ēdu vienmēr veselīgi un dzeru daudz ūdeni.

E edijsA 12.08.2013

Es esmu mēģinājis, man ieteica šo interneta veikalu: http://edbodystore.com/ Nav no lētajiem, bet ar šīm tabletēm ir bijuši panākumi.

Tiešām iesaku. Nav no tām lētākajām, bet patiešām ir vērts. Nenožēlosiet.

K Karolinka 23.01.2014

Acomplia Generic lietoju 3 mēneši - mīnus 13kg. šīs tiešām ir efektīvas tāpat kā vecās Acomplia, kuras vairs neražo.Apetīte pazuda jau tai pirmajā dienā, arī dzert gribas visu laiku.
Mans augums ir 168 cm un pašlaik sveru 62 kg, nu vēl 4 kg un viss, būšu sasniegusi savu mūža sapni! Bet tagad es tik labi jūtos, jūtos pārliecināta un patīku pati sev!:) Es beidzot skatoties spogulī priecājos par to, ko redzu!
Esmu apmierināta!:)
Es nopirku Acomplia no Lielbritānijas, tiešsaistes aptieku http://www.acomplia-reductil.net un es saņēmu tabletes 10 dienu laikā

K Karolinka 23.01.2014

Esmu apmierināta!:)

F Francesckina 27.01.2014

Es nopirku šo aptieku acomplia-reductil.net Acomplia Generic, tas ir kādas 60 tabletes.maksā mazāk nekā Reductil.Kapsulas Acomplia var samazināt ēstgribu tūlīt pēc tabletes uzņemšanas. Tātad Jums nebūs grūtību pārtikas ierobežojumā, zāļu lietošanas laikā.

F Francesckina 27.01.2014

Pievienot atbildi