Uzņēmums ''You Need''

Ja Jūs aicina uz pārrunām Brīvības ielā 103, varat savu laiku netērēt un nedoties turp, tur jums piedāvās zelta kaudzes, bet jums ir jāiegulda 300EUR un tad Jūs varēsiet meklēt tādus pašus lētticīgos ļautiņus kuri, būs gatavi ziedot tādu naudu. Uzņēmumu sauc ''You Need'' bet nevienā uzņēmumu reģistrā tāds uzņēmums neeksistē

G Gustavs 09.06.2009

Atbildes (87)

B baiba 21.07.2009

Es tomēr noriskēju un pievienojos. Nauda jā, nav maza, tomēr dažu dienu laikā esmu jau piesaistījusi 4 cilvēkus, lieki neuzbāžoties nevienam un tā kā tas viss tikai pašlaik sāk attīstīties, uz miljoniem un tūkstošiem gan neceru :D, bet savus atpelnīt + kādus 200eiro domāju, ka diezgan ātri dabūšu :)

E Edgars Maculevičs 22.07.2009

driikst pajautaat ::)) rakstiitaajam, pie kaa vinjsh/vinja bija uz paarrunaam ? jo visa shii informaacija ir pieejama - gan liigums ir apskataams, gan viss paareejais kas tevi interesee... a kaapeec shos jautaajums neuzdod tam cilveekam pie kaa biji uz paarrunaam ? :)

S sintija 27.07.2009

Māja ar galvu un tēloja, ka visu lieliski saprot :D
tātad - krāpšana

K kristine 17.10.2009

Reaali tie kas ir tur ieksha saprot ka vaig vismaz atpelnit ieguldito..tadelj vaig citus ievilkt un sastastit ka tik nereaali pelna utm..99%neko tur nenopelna..parekini cik tev biezus draugus vaig lai pirmos 200eiro nopelnitu ja reizina 6*300?!cik cilveki nevienu sant nav nopelnijushi..You Dont Need!!!!!!!!!!!!!!!!!visi kas ir aizgajushi ko zinu nav nopelnijushi neko un ir veel paraadaa palilushi no kaa naudu aiznjeemushies..neuzkeraties un neticat visam ko saka!kas tur strada beerni!

P pastor 07.01.2013

Mes kristiešu organizacija izveidota, lai palidzetu cilvekiem vajadzibas palidz, piemeram, finanšu palidzibu. Tatad, ja jus ejat cauri finansialas grutibas vai jums ir kadas finanšu putru, un jums ir nepieciešams lidzeklus, lai uzsaktu savu biznesu, vai jums ir nepieciešams kredits, lai norekinatos savu paradu vai atmaksaties rekinus, saciet jauku uznemejdarbibu, vai ari jums ir atrast gruti iegut kapitala aizdevumu no vietejam bankam, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: [slēpt]@yahoo.com Bibele saka: "Luke 11:10 Visi, kas velas sanem, vinš, kas mekle atrod, un tam, kas klauve, durvis tiks atvertas ". Tapec nelaujiet tiem iespeju iet jums, jo Jezus ir tas pats vakar, šodien un mužigi vairak. Ludzu tie ir par nopietniem domajošiem un Dievu baidoties Cilveki

Pievienot atbildi