Uzņēmums ''You Need''

Ja Jūs aicina uz pārrunām Brīvības ielā 103, varat savu laiku netērēt un nedoties turp, tur jums piedāvās zelta kaudzes, bet jums ir jāiegulda 300EUR un tad Jūs varēsiet meklēt tādus pašus lētticīgos ļautiņus kuri, būs gatavi ziedot tādu naudu. Uzņēmumu sauc ''You Need'' bet nevienā uzņēmumu reģistrā tāds uzņēmums neeksistē

G Gustavs 09.06.2009

Atbildes (87)

A Artemmm 26.06.2009

Tā ir krimināli sodāma krāpšana. Bļeģ, jūs tās savas astronomiskās naudas summas drīz tāpat pakāsīsiet un sēdēsiet parādos.

I IVIS 27.06.2009

Ziniet ar ko atshķiras bagātie no nabagiem? Ar domāšanu. Bagātais nekonsulteejas ar muļķiem nabagiem, viņš rīkojas. Bet nabagais konsultējas ar tādiem pašiem muļķiem nabagiem kā viņš un tāpēc arī ir nabags. Ja pajoliņi nezin kas ir mārketings tad lai iet skolā un mācaas nevis runaa muļķibas un seež nabadzībā. Tie kas te plānprātiņi kunkst, vienmēr paliks par nabadzīgiem muļķiem un saņems savas ikmēneša algas. Pretiigi klausiities bezsmadzeņu radības kas no suudubedres netiek aaraa, bet viņā slīkst. Tas pediņš kas te ar VID baida ir pilnīgs pajolis vai beernu suudu nav izspiedis. Skolu vismaz bapeidzis būtu pirms virini muti pa likumiem. Tā tik turpiniet stulbie Latvieši-nīdētāju tauta esat un būsiet. Nauda nav un nebuus. MALAČI!!!!!!!

G GintsvaiGinta 27.06.2009

Muļķi jūs paši, kas iesaistās šinī kompānijā. Mārketings protams ir forša lieta, bet domāts, lai virzītu preci vai pakalpojumu, no kā tiek gūti ienākumi, nevis lai virzītu tukšu gaisu un cerēt uz miljoniem. Jau pēc šīs firmas aizstāvju rakstības stila var spriest par neesošo IQ. Ja tādi cilvēki veidos Latvijas nākotni, tad labāk mūsu zemi vispār izdzēst no kartes. Padomājiet ar galvu - mūsu valdība jau sabīdīja baigo "mārketingu", nedomājot ilgtermiņā. Tas, ko jūs darāt, ir mārketinga parodija, neprofesionālisms. Jūs jau cerat tikai uz neizglītotajiem, izmisušajiem cilvēkiem. Ko jūs to savu mārketingu arī ēdīsiet, ja visi tikai mārketingos un neko citu nedarīs!?
Galvenais, zinu, ka jums, sīkie "biznesmeņi", tāpat mans uzrakstītais nepielec. :D
P.S. Un tevi, IVĪT-saulīt, par necieņas izrādīšanu pret latviešiem varētu saukt pie kriminālās atbildības.
Ak, Dievs! Kā var būt tik aprobežoti cilvēki!!!!!!!!!!!!
Ko jūs peraties, ja jau ar to uzņēmumu viss kārtībā!? :D

T Taspats 27.06.2009

Mož salīdziniet šīs lapas, lai novērtētu You Need uzņēmuma produkcijas kvalitātes ticamību.
Ķīnieši vienkārši rocks. ;D Izskatās, ka sertifikātus var dabūt pat tad, ja kompānija sola, ka apēdot vienu tabletīti, tu spēsi lidot. ;D
Apskatot un salīdzinot mājaslapu "dizainu" un "kvalitāti", vienkārši smiekli nāk.

M m 27.06.2009

Es labāk no sūdu bedres tikšu ārā strādājot, nevis pārliecinot dumjus cilvēkus sev maksāt. Un Ivi, jeb labāk jāsaka Robert, es varbūt acīmredzot neesmu tik gudrs, lai iesaistītos šajā super kompānijā, bet būšu tik jauks un apciemošu Tevi cietumā, kad šī izcilā krāpšana nāks gaismā.

I inara 28.06.2009

:D:D:D:D:D:D:D:D katru dienu ienaku un uzjautrinos par tekstiem,ka busim cietuma un vel sazin kur...

J Jkaty 29.06.2009

Es arī pirms kāda laika aizgāju uz "darba interviju". Laikam būšu vecmodīga, bet nu gribētos lai darba pārrunas notiek ofisā nevis Origo kafejnīcā, kur kāds puikiņš stāsta ka nu tik būs "piena upes ķīseļa krastos". Uz katru jautājumu ir "atbilde" , kas galu galā īsti nebija korekta (bet nu gods kam gods skaisti iestudēti tekstiņi). Var jau būt ka tiem, kas piramīdas augšā arī ir savs labums, bet nu beigsies lētticīgie ļautiņi. un ak jā, pašam jādarbojas lai nopelnītu, - respektīvi jāmeklē ļautiņi kas piekristu šitajām muļķībām. kāpēc nevar pateikt uzreiz - "mums vajag tavu naudu, tad tu piesastisi citus muļķus un bizness plauks un zels! nu lai jau veicas "veiksmīgajai kompānijai" ar puikiņu priekšgalā!

E Ekonomists 29.06.2009

Nu Jūs gan esat stulbi cilvēki, ja jau Jūsu kompānija būtu tik laba, tik stabila utt., tad jau tikai loģiski būtu, ka Jūs te nemaz neaizstāvētos, jo Jums būtu vienalga.
Otrkārt pazīstu vairākus cilvēkus, kas tieši strādājot Jūsu kompānijā ir nonākuši pretrunās ar līguma nosacījumiem tieši no Jūsu kompānijas puses, un treškārt šādā veida piramīdas bija modē 90. gados tikai, kad cilvēki vēlneko par tādu sistēmu nezināja un vnk uzķērās.
Tā ir, protams, tikai Latvija kur šāda veida piramīda vēl pastāv... žēl gan cilvēkus.
Es gribēšu redzēt cik tālu stiepsies tā Jūsu piramīda, kad resursi izsīks ;) veiksi :D

Z zeltene 29.06.2009

Šitā bļaustīšanās par krāpšanām utt. ir vienkārši smieklīga! Kompānija pastāv jau 10 gadus, jums tas tiešām liekas iespējami, ka 10 gadu laikā neviens cits bez jums nebūtu pamanījis, ka tā ir krāpšana :D
Bet visu zinošais latvietis jau vienmēr atradīs iemeslu, lai noliktu kadu citu, kas kko dara. Ja jau nav ko darīt, tad varbūt arī pārējās 43 valstīs, kur šī kompānija darbojas, jums vajadzētu brīdināt cilvēkus par itkā krāpšanu :D

J Jkaty 29.06.2009

Tu zini, Zeltene!!! JA! bet nu vienmer jau būs lētticīgi ļautiņi, un gan jau ar laiku Jūsu "kompānija" sabruks, jo parasti sabrūk un nedomāju ka šis būs izņēmums. Bet nu negribas neko, katrs jau pats savas laimes kalējs un lai jau "kompānijas" darbiniekiem veicas =D

S schikele 29.06.2009

dw, atstāj man savu nr vai e-pastu, peec pusgada apjautāšos kā Jums luņiem tur ir gājis, nez ko tad Tu teiksi zeltene

S Sanda 29.06.2009

Nu jaa pirms palasiiju info un kommentus veel gribeeju iet uz paarrunaam! bet izklausaas peec kaartiiga bullshita!
Reaali liekaas ka ir uzkjeerushies tikai beerni un tagad slavina firmu lai tikai dabuutu savu naudu atpakalj!
Un arii man nekaadu info neteica ne par 300Eiro ne par 6 cilveekiem!
Ko es tagad bezpredelaa kratiishos no siguldas uz riigu origo paseedeet?
Man jau liekas ka pus gads pat nepaies kameer shitaa fignja aizies pa burbuli, un cik paintereseejos attieciigajaas iestaadees tik man izskaidroja ka firma nevar stradaat un sanjemt naudu ja nav filiaale oficiaali registreeta nevis kkaadaa izremonteetaa koridorii ofiss!
Un jaa interesanti gan es jau sarunaaju satikties un aiziet uz parrunaam bet nevaru izdomaat kaa vinjus pashu labaak izchakareet?
Varbuut kkadi ieteikumi??
Jo nu tak vinji jaanoliek pie vietas lai beidz chakareet muusu nabaga beernus, jo cik zinu ir iesaistiiti paarsvaraa jaunieshi liidz 25 g!
jo kaa vispaar man pasaka vecumam nav noziimes??
Vispaar tad jau es labaak seezhu majaas pie pc un kasu kuli nekaa bezpredelaa izniekoju 300 eiro!
Man pat no saakuma negribeeja teikt firmas nosaukumu, un tad es paluudzu lai atsuuta man liiguma kopiju un ko man atbildeeja peec pusdienas?
Man teica ka centiisies noorganizeet, tad es paprasiiju kad buus liiguma kopija vinja atbildeeja ka nav vinjas pienaakums, bet centiisies!
Nu bet zinu ka apcakareeshu vinju pashu taa kaartiigi!
EW TAUTA TAK NELAUJAT LAI JUUS APCAKAREE!
nETICAT KO TE VISI LABIE KOMENTAARI STAASTA PAR KAADU BAGAATIIBU UN TREKNAJIEM GADIEM! PASHI ZINAT PIE KAA TIE NOVED!
Dodu 100% ja moderaatrs apskatiitos no kaadas ip likti tie kjipa slavinoshie komentaari zinu ka lielaakaa dalja buutu no vienas IP adreses tas ir respektiivi no viena datora viens cilveeks ar citiem segvaardiem!
Tieshaam uzklausat mani un neuzkjeraties!
Un arii zinu shito man viena draudzene jau pastaastiija ko tad juus sauksiet savus draugus cakareesiet?
es domaaju ka tos muljkus nav vairs tik viegli dabuut kaa kaadreiz!
Viss ataaks atpakalj!

J Janka 30.06.2009

Es arī biju aizgājis uz pārrunām. Nu sākumā jau sasolīja baigos naudu. Bet es pats reāli padomāju, kā tad es ar vidējo izglītību un bez jebkādas marketinga pieredzes tādu naudu varētu nopelnīt. Bet mani ļoti pārliecināja. Cepuri nost tam puikam, ļoti lielisks dzejnieks.
Bet reāli padomājot, kas tas par darbu, kurā tev ir jāmaksā lai strādātu? Tas ir kkas stulbs.
Bet gan jau atrodas tādi "stulbi" cilvēciņi, kuri samaksā tos 300 Eur un pec tam to ļoti nožēlo, jo neko neiegūst.
Neiesaku nevienam šai uzņēmumā iestāties.

A Annija 30.06.2009

Jāatzīst, ka arī es biju slavenajās telpās Brīvības 103. Sākumā tiku gandrīz pārliecināta, man teica, ir iespēja vēl būt "augšā" un skaidri lika noprast, ka tie, kas iesaistīsies vēlāk, uz peļņu var vairs necerēt, tomēr es nolēmu padomāt ilgāk, līdz izlēmu nepiedalīties. Kad nākamajā dienā man zvanīja un jautāja, vai es iesaistīšos, atbildēju "nē" un novēlēju cilvēkam veiksmi, diemžēl līdz galam nepaspēju, jo ne "sveiki" vai "uzredzēšanos" un klausule jau bija nomesta. Tas, manuprāt, acīmredzami liecina par neprofesionālu attieksmi un ar tādu biznesu nebīdīsi, jāmācās arī uzvedības manieres! Lasot to pašu "Youneed" izslavēto Robertu Kijosaki, tiek mācīts sadarboties ar augstas klases profesionāļiem un pieredzējušiem speciālistiem finanšu jomā. Šādās MLM kompānijās parasti nekas vairāk par iestāšanos naudu netiek prasīt, solot kvalitatīvas apmacības citu ļaužu pierunāšanā, bet manējais acīmredzot nebija kārtīgi apmācīts.
Visbeidzot kā mīnusu jābilst, ka "Youneed" neko neliek izplatīt - vienkārši iemaksā 300 eiro un pierunā to darīt citus, produktu vari arī nelietot! Tajā pašā MLM mājaslapā aicina izvairīties no šādām kompānijām, kurās produkts tiek novirzīts pēdējā plānā un aicināts meklēt jaunus "investorus".
Pati varbūt pēc pusgada vai gada kodīšu pirkstos, ja jūs te visi būsit miljonāri, bet es labāk nopelnu 200 ls mēnesī darot REĀLU DARBU, nevis aicinot citus "investēt" nekur, man sirdsapziņa to pagaidām neatļauj. Tie, kas tur strādā, padomājot, cik jums ir gadu un kāpēc jūs tur esat - jo jaunieši ir visvieglāk ietekmējamā sabiedrības daļa. Skumji, ja sabiedrības bagātāko daļu veidos tādi kā jūs - spriežot pēc iepriekšlasītajiem komentāriem, jaunieši, kuriem ir sveša pareiza valoda un pat vispār elementāra pieklājība.

A andis 30.06.2009

Sodien biju un ja man buutu 300 ēriku- pameeģinātu, bet taisniiba, ka tas ir viniigi naudas ieguves veids no tiem, kas tiek piesaistiiti zem tevis, un ko piesaisti - izveelies pats. lai veicas, kas meeginaas. :)

L llll 30.06.2009

Nu ja buutu jaamaksaa 50 eiriki+ tie 15Ls, tad es piekristu, bet 300 eiro man tagad nav kur dabuut, jo aiznemties ari negribaas, nevar jau zinaat vai tajaa darbaa vispaar ko var nopelniit..

R Rutks 30.06.2009

Man ļoti patika palasīt šos komentārus. Jūs, cilvēki, esat smieklīgi.

Kāpēc gan jūs bojājat citu cilvēku iespaidu vai uzskatus? Jums pašiem nav ko darīt? Jums nav darba? Laikam jau visi jūs, kuri rakstat nepatiesus apgalvojumus, kurus jūsu trulais prāts ir izdomājis, esat bez darba. Man žēl jūs. Sēdiet mājās un adiet zeķes vai rakstiet visādas glupības internetā. ES DZERŠU ŠAMPANIETI. :)

K Kkk 01.07.2009

To Rutks >>> Beidz tak sapņot jeb kad sapņo aizver acis :D
Lohu firma Jus esat. Un es stradaju algotu darbu, jo zinu kas ir darbs un saņemu mēnesī ļoti labu algu nevis kā firmas You need darbinieki.

A algotsdarbinieks 01.07.2009

algota darbinieka domasa utt.., tas vinju slavetas filmas secret utt..., gramatas ... masveida cilveku nodirsana par to ka vinjiem ir savs viedoklis - jaaa es notiekti domaju ka es maksasu 300euro par mistisko jostu(kiiniesu razojums) kura dara briinumus(visu pasauli sasildiis un izarstes ), nu drausmas sektantu grupa - da dariet ko jus gribat tik neuzspiediet man sito buusanu, nu sagrus tapat ta juusu piramiida, driiz aptruuksies tie cilveki kas uz to uzkjeras un tie kas bus pienakusi beigas savu ieguldiito naudu neatgus-ka jums skjiet kur sie apkraptie versiisies?

R rutkam 01.07.2009

redzi, rutk un visi pārējie, kas tur darbojas. dzert šampanieti un būt bagātam, protams, ir skaista lieta, tomēr jārēķinās, ka iemantot cieņu citu cilvēku acīs būs pagrūti, ja jūsu tūkstoši un miljoni būs sapelnīti, pierunājot citus samaksāt 300 eiro un mācot viņus pierunāt pārējos.. turklāt Eiropā MLM populārs ir Austrumu daļā, kas diemžēl ar labklājību neizceļas, arī tāpēc, ka šeit ir lielāks skaits vieglas naudas meklētāju. Un tad vēl Krievija un Āzijas kreisā daļa .. žēl..

Pievienot atbildi