Uzņēmums ''You Need''

Ja Jūs aicina uz pārrunām Brīvības ielā 103, varat savu laiku netērēt un nedoties turp, tur jums piedāvās zelta kaudzes, bet jums ir jāiegulda 300EUR un tad Jūs varēsiet meklēt tādus pašus lētticīgos ļautiņus kuri, būs gatavi ziedot tādu naudu. Uzņēmumu sauc ''You Need'' bet nevienā uzņēmumu reģistrā tāds uzņēmums neeksistē

G Gustavs 09.06.2009

Atbildes (87)

K kkk 02.07.2009

Ziņot par šo krāpšanu, uz kuru pats uzķēros, var, bet nepiekā tas nenovedīs, jo:
1) Naudu ja pat kāds nes, tad dod viņiem to pēc savas vaļas jeb pērk viņu preces
2) Tas viss notiek kaut kādā dzīvoklī

Rodas jautājums, ko pretlikumīgu viņi dara, vnk piedāvā savu produkciju.

Es nekādīgi viņus neaizstāvu, bet domāju loģiski..

K kkk 02.07.2009

Kaut gan iespējams kaut kas ir, nesen Krievijā tika sagrauta līdzīga aferistu piramīda un katrs tur saņēma pa 15 gadu cietumsoda.

Ilgi viņiem nav palicis..

B Bezdarbnieks 02.07.2009

Man baigi patika, ka jaunietis pārrunās teica, ka 54% Latvijas iedzīvotāju ir bezdarbnieki. Lai gan šī gada Jūnijā šis skaitlis ir 11.5%

E Edgars Maculevičs 02.07.2009

Nē, bet Jūs kaut viens esat pamēģinājis strādāt tādā jomā? Kāds tur kaut ko par jauniešiem teica - da tur jau tā lieta ka visi kas ir virs 25 velk paralēles ar piramīdām un banku Baltija. Neviens jau Jums neliedz strādāt pa 200 Ls mēnesī - lūdzu Jūsu tiesības, mēs strādājam šādi. Kā Jums nedalec, ka jūs nevis ieguldāt naudu, bet nopērkat preci 300€ vērtībā, lai Jums piešķirtu dīlera statusu. Šī prece ir arī nopērkama vienkārši tāpat bez iesaistīšanās biznesā. Runājot par to, ka nav reģistrēts LV - pameklējiet Lietuviešu uzņēmuma reģistrā! Pateicoties LV birokrātijai VIENKĀRŠI NAV IESPĒJAMS tik ātri nokārtot pārstāvniecību. Tādā gadījumā AVON, HERBALIFE, ORIFLAME, FITLINE arī visi ir krāpnieki un cūkas. Un nav jau tā ka mēs baigi cenšamies Jums domas mainīt - vienkārši mēģinu (vismaz es) izskaidrot tās lietas, ko Jūs nesaprotat, + neļauju kaut kādiem aprobežotajiem kāpt man uz galvas un dirst, ka tas ko jūs darāt ir darbs, bet tas ko es ir hujņa.

P.S. Personīgi es nemeklēju nekādus lētticīgos ļautiņus, kas ienāks biznesā un cerēs, ka nauda pati atnāks - tā nenotiek!!!! es veidoju spēcīgu MLM menedžeru komandu. man nav vajadzīgi tie dunduki ar 3 klašu izglītību, kas saskata te peļņu tikai piesaistot cilvēkus. Nav tā, ka produkcija ir otrajā plānā - produkcija ir pats galvenais, jo ir jāveido patērētāju vide, šī prece ir jāpopularizē.

P.s.s. saviem kolēģiem saku - kādas muļķības jūs stāstāt saviem potenciālajiem partneriem, ka prece nav galvenais - bullshit!, prece ir pats galvenais!!!!!

P.s.s.s. Par bezdarbu runājot - jā oficiālais skaitlis ir 11,5% un tagad panjem tos, kam izteceejis terminjsh bezdarbnieka statusam un nav aizgājis atjaunot, jo nav jēgas - pabalstu vairs nemaksā + tie kas saņem algu aploksnē. 50% tie nav bet savi 35 gan!

J Jkaty 03.07.2009

...un vienmēr jau būs kāds kas aizstāvēs - un visnotaļ dedzīgi. Tomēr man liekas, ka "uzņēmumam", jābūt reģistrā un to jāprezentē pieaugušam cilvēkam, nevis balinātam puisītim. Protams "kompānija" darbojas ilgi jo izvērsusies pa daudzām valstīm, un diemžēl daļa nav tās turīgākās un agri vai vēlu šāda tipa "uzņēmumi" bankrotē. Par runāšanu - nekas konkrēts jau tajā "darba intervijā" netiek pateiks, ja jau šis "uzņēmums" ir tik skaidrs un tīrs, tad varbūt būtu jauki ja atbildētu uz konkrētiem jautājumiem, nevis tas ir no sērijas " jebkuru sarunu var novest pie sarunas par kaķi". un nez, vai cilvēki, kas ir augstākā (-ās) izlgītība (-as) tiešām arī uzķerās?, jo šāda veida afērās man liekas uzķeras tikai trīsklašu izglītības pārstāvji.

L Lidī 03.07.2009

Finansiālo apstākļu nestabilitātes laikā tikai ar tīkla mārketingu nodarboties....he he. Mūsu cilvēki tāpat ir neticīgi, tagad it īpaši. Tāpēc tava veiksme ir lielākoties atkarīga no tās vides ,kas tev ir apkārt.

E Edgars Maculevičs 03.07.2009

Jkaty lūdzu uzdod konkrētu jautājumu un tev sniegšu konkrētu atbildi!
Un kāpēc Tu lieto vārdu uzķerties? Vai tad kāds tiek mānīts? Atļaušos iebilst, ka šāda tipa uzņēmumi ātri bankrotē. Ir jāredz atšķirība starp piramīdām, kur tieši tiek pelnīts no cilvēkiem, kas iegulda naudu un tīkla mārketingu, kur tev ir jāveicina preces pieprasījums. Nu tā mēs te varam mūžīgi strīdēties, bet ne pie kā tas nenoved.
Jūs pārmetat mums kaut ko - bet paskatieties uz sevi, kur ir kaut viens konkrēts arguments, kāpēc tā ir krāpšana utt ? Bļaustīties jau var daudz, bet bez konkrētiem pamatojumiem tam visam nav nekādas jēgas.

D dagnija 03.07.2009

njāa...es arī nesen biju uz šo te firmu-man likās,ka nojūgšos tajā visa klausoties :D stundu sēdēju un ik pa laikam tikai teicu- ahā,jā un citus šāda veida vārdus,jo man tas likās pārāk nesakarīgi! reāli par ceļu iztērēju naudiņu un zaudēju 3h no normālas,saulainas dienas...nākamreiz,kad iešu uz "darba"pārrunām būšu gudrāka un pačekošu uz kurieni piesakos...

E Edgars 06.07.2009

Cik tad savu dargo laiku tu zaudeji sameklejot šādu saitu, parlasot komentarus un vel uzrakstot savu?
Ja cilveki nedoma ar galvu tad protams ka uznemums atri sabruks! uznemums neaprobezojas tikai ar cilveku piesasti!
Gribi ver valaa veikalu, brauc uz citam valstim un dibini tur savu uznemumu utt.

P.S ko jus te vislaik varat "divainus" komentarus mest? Bezdarbs moka ? :D :D :D :D :D

J Jkaty 06.07.2009

Ai, ai. Tāpat jau tas viss "bizness" aprobežojas ar 300 eiro samaksāšanu un jaunu lētticīgo meklēšanu un štrunts uz kociņa tas murgs, ka pērku kautkadu tur dīlera štruntu, reāli gribētos sastapt vismaz 10 cilvēkus ap 35 - 45 gadiem kas strādā šajā pasākumā, galvenokārt kautkādi jaunieši, kas paši vēl tā uzņēmuma jēgu īsti nesaprot! Edgaram - nu jau es vairs negribu neko jautāt, jo atbildes, cik lasu ir eleganti iestudētas, standarta tekstiņi.

L Linda 06.07.2009

Jā, Edgar. Jāstrādā nemaz nav? :D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

J jānisandris 08.07.2009

Palasot komentus, nevaru iebraukt - tiešām tās pelēkās šūniņas ir tik grūti pakustināt??
Problēma, man liekas, ir tā, ka cilvēkos ir pārāk ieaudzis kapitālisma gars un viņi vnk nespēj saprast, ka var pelnīt naudu arī savādāk. Personīgi es arī sākumā biju bija negatīvi noskaņota pret visu šito, protams, galvenokārt klausoties ļautiņos, kas nesuda nav sava dzive sasniegusi, bet kas visu par visu zin ( sitaa suga man patik :D)
bet tā kā izejas citas man nebija, sāku interesēties par visām šīm sistēmām un patiesibaa, ja cilvekam ir kaut neliela druska veselaa saprata, tad iegustot informacijas par darbu un kompaniju, var izdarit logiskus secinajumus..Kapec sis kompanijas neiet?? - tapec ka Juus, milie, esat pajolini, jus klausaties, bet nedzirdat, ko jums saka, jus nedomajat liidzi, jo jusu sazombetajas smadzenites visu laiku tinas tikai viena filma - ka jus noteikti tuulit piekraaps! Uzsplauju es sitajai pelekajai masai, vnk pretigi, ka cilveki ir tik debili
Un vispaar iesaku izbeigt so stridu, jo tie, kam galva ir saprot - tie, kam vinas nav un kas no visa baidas, tie vienmer tikai dirsiis, kamer citi stradas un pelnis naudu. Un lai ta ari ir, jo kungiem suudu cupas naminaa tacu vajag mulkus, no ka zagt

E Edgars Maculevičs 08.07.2009

Jkaty tev vienkārši nav konkrēta jautājuma - tā arī pasaki, nevis stāsti kaut kādas muļķības. tas tikai atkal pierāda tavu nezināšanu par neko vairāk kā ej uz skolu un strādā par zombiju...
Un ja tu vēlies ir iespēja sastapt cilvēkus, kas ir virs 35 un strādā šāda tipa uzņēmumos....

P.S. Tu esi vienkārši bezcerīgs gadījums.... veiksmi bezdarbniekos....

A Anon 08.07.2009

"No matter how large the model becomes before collapse, approximately 88% of all people will lose."

Piramīdas nav iespējams uzturēt bezgalīgi, tiesa gan pirms to sabrukšanas to pirmie dalībnieki būs sagrābušies milzīgu naudu, MLM nav gluži slikta lieta ja tu esi tuvu augšai, bet cik liela beigu beigās būs piramīda ir atkarīgs no tā cik aktīvi cilvēki iesaistīs citus cilvēkus un no tā cik labprātīgi cilvēki gribēs pirkt piedāvāto produktu. Izskatās ka kompānija Latvijā vēl ir ljoti maza, tātad ja vēlaties riskēt un ziniet ka spēsiet sagādāt milzumdaudz klientu, go for it. Pats laikam tomēr atteikšos no šīs brīnumjaukās iespējas apšaubot potenciālu piedāvātās preces izplatībai Latvijā (kā mēs redzam jau dažos forumos arī Latvijā MLM ir paspējis izpelnīties varen sliktu slavu), kā arī nevēlos iesaistīt (jeb ievietot piramīdā zem manis) draugus, kur nu vēl radus, zinot ka ir iespēja tam visam sabrukt, atstājot mani, ar naudu ko esmu izvilcis no draugu kabatām, kamēr viņi pat nav vēl paspējuši atpelnīt savus iemaksātos 300€ no citām viņu draugu kabatām. Protams arī atbaidošs likās viņu idejas pasniegšanas veids, kas vairāk līdzinās kādai reliģiozai sektai, nevis nopietnam biznesa plānam. Ķīnā varbūt šis ljoti labi strādā pateicoties milzīgajam iedzīvotāju skaitam, bet pie mums šādu preci izplatīt nav tas vieglākais uzdevums. Anyway, veiksmi tālākā uzņēmuma attīstībā un novēlu tev tikt tajos 12% no piramīdas, kas arī būs beigās kaut ko nopelnījuši.

J Jkaty 08.07.2009

Es neesmu ne bezdarbniece, ne neizglitota mazgadīga skuķe!, Tew par nelaimi! =) Un kam man jautājumi? Pietiek jau ar prezentēšanu, kur atnāk puisītis, kas knapi vidusskolu beidzis un uz elementariem jautajumiem neatbild konkrēti un korekti, kas, ko, kur, kapēc utt. Paldies, strādāšu vien labāk valsts darbā ar cieto algu, nevis muļķošos, kur jāpiesaista cilvēciņi, no kuriem izkrāpt naudu. viss ko varu teikt ir novēlēt veiksmi Jūsu "biznesam" un panākumus turpmākajā dzīvē =)

D DaceKalniņa 10.07.2009

Un ko par savu meganaudu pirktu piramīdieši, ja visi būtu iesaistījušies piramīdās un nebūtu to stulbo, aprobežoto "algoto darbinieku", kas visu saražo?
Un vai ir godīga attieksme pret to 5 rūpnīcu, kas saražo neaizstājamās YouNeed preces, strādniekiem - turēt viņus neziņā par lielisko iespēju bez garīgo vai materiālo vērtību radīšanas grābt lielu naudu un ļaut strādāt tik nožēlojamo algoto darbu?

E Edgars Maculevičs 13.07.2009

Piramīda un MLM ir 2 dažādas lietas! Protams, ka sabrūk piramīdas, tapēc, ka tu pelni no piesaistiito cilveeku naudas. MLM tu pelni no preces pieprasījuma, pēc tavas mērķtiecīgas rīcības!

A arturs 16.07.2009

kā var šitadas muļķibas runāt par marketingu?aaaaaaa jūs muļķiši jums visapkārt ir marketings:):):):):)un arī esmu bijis uz You Need kompanījas parrunām, ja būtu 300eiro, tad 100% iesaistitos, bet nu nekas iesaistišos velāk, ka dabušu naudu.

: ::)) 16.07.2009

Es biju uz pārrunām...
Jautājumi.
- Kāpēc pārrunu laikā nez kāpēc nevar apskatīties līgumu? vai tas ir tik slepens?
- Tos 300 eiro tikai tiesas ceļā var atgūt? (ja neapmierina prece)
- Kā ar Youneed ir Latvijā, tas jau sen pastāv?
- Cik vidēji mēnesī Jūs piesaistāt jaunus darbiniekus?

K Katrina 20.07.2009

paldies,ka pateicat! Mani tiesi aicinaja un es saku,lai no sakuma pasaka , kas tur ir, bet neee..vini jau nesaka!!!! :D

Pievienot atbildi