UZmanibu neiekritiet

Labdien! Velejos ar jums padalities informacija. Ja jus meklejat darbu un atrodat netalu no Bremenes Vacija. Kautuve pie cukam un kontakt persona ir Olga vai Olegs. Ieteiktu nebraukt jo viss ko vini sola ir klaji meli. Dzivesvieta nav par velti atvelk no taas naudas. Dzivokli kur dzivoja ir bediga stavokli un pirmo realo naudu sanemsiet tresaja menesi jo tik ilgi tik daubusiet naudu partikai. Un ja apmierina darbs smags pa 500 liidz 860 Euro menesi tad brauciet jo ar tadu summu jarekinas! Naudu atvilks par katru kludu darba ja teiksim stradasiet ar naziem un patiem ar bus jamaksa jo skaitisies ka tev vini janoperk, bet tie bus firmas ipasums! Vardu sakot par tadu summu lai stradatu ir jadoma varbut kadu tas apmierina , bet mani noteikt neapmierinaja. Un Tur uz ura iet alkohols! Atvainojos man datoram nav Tildes biroja!

A Abaddon 27.10.2013

Atbildes (2)

K kakumais 01.11.2013

hei. vai ta gadijuma nav Olga Pavlovica un vinas ofiss kur sledz ligumu nav daugavpils???

B Banderas 06.11.2013

Es strādāju 2 gadus zarnu cehā, apmierināts.Alga 5 eriki/h.Ja vajag ko siikaak, rakstiet.

Pievienot atbildi