LV RU
www.sudzibas.lv Qbis www.qbis.lv

www.Qbis.lv - www.qbis.lv

Es gan nepiekritu tam!!! Jo pats stradaju caur Qbis kompaniju 1, 5 gadu "Sligro kompanija"caur darba iekartošanas agenturu "HOBIJ" un mans atalgojums ir no 220-lidz 250 euro nedeļa, atskaitot dzives ires maksu, un visus nodokļus, ka ari medecinas apdrošinašanu! Turklat ši ir vieniga kompanija Latvija, kas nepieprasa nekadu naudu par darba iekartošanas procesu, un par dokumentu noformešanu!!!! Tu laikam cienijamais neesi informets ka minimalais atalgojums Niderlnde ir 8, 57 Euro stunda, un tu saņemi uz rokam 9,10 euro stunda, un tev tas ir par mazu ????
Laikam tu esi kvalificets inženieris, vai metinatajs))))Vai parasts nekvalificets stradnieks??)))Bez izglitibas ka nekvalificets stradnieks ne viena valsti izņemot Norvegiju vairak uz rokam par nostradatam 40 stundam nedeļja atskatot nodoķļus, dzives ires maksu un obligatu medecinas apdrošinašanu no 220-lidz 250 euro par nedeļu ne viens nesaņem!
Kas attiecas uz dzives apstakļiem, ja cilveki dzivo "HOBIJ" agentura viena istaba pa 2.Jo Niderlande ir ļoti darga dzives ires maksa, jo valsts ir ļoti blīvi apdzivota.Ja tu vari atļauties maksat par vienu istabu no 400-450 euro menesi, tad vari dzivot viens pats.)))
Es uzskatu ka tavs komentars ir pilnigs sviests, un ir nesaprotami par ko tu te sudzies!Labak atgriezies Latvija un strada par 1,9 euro stunda, nevis par 9.10.euro ka tu te raksti, kas tev neapmierina!!!????))) Veiksmi darba!)))))
Pameģini citas kompanijas kur vajag maksat naudu par darba iekartošanu,ka ari ne viens tev ne garantes oficalu darbu,un nemaksas 9.10.euro stunda uz rokam.))))

Atbilde no Qbis Support Pārstāvja atbilde 21.05.2019

Labdien, Kristap!
Paldies par atbalstu un pozitīvu komentāru.

K

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes