www.sudzibas.lv Qbis Krāpšana ar cilvēkiem.

www.Qbis.lv - Krāpšana ar cilvēkiem.

Nebrauciet nekad caur WWW.QBIS.LV Itka darbs ira,bet dzivosanas apstakli,ir loti loti slikti,2 viena istaba,sanemsiet maximum 9.10 eiro stunda uz rokas paliek tikai 190 eiro nedela ,vai 760 eiro menesi,iespejams kad atbrauksiet uz Niderlandi sedesiet bez darba pat lidz divam nedelam,to ko sola www.Qbis.lv,Tas vis ir klaja melosana,viniem galvenais ir cilveku dabut tani kompanija ieksha www.hobij.nl,tad kad atbrauksiet viss ir pavisam savadak,solita alga un dzivosana pavisam citi apstakli,ja gribat ko vairak uzinat,redzet video par dzivosanu,rakstiet man uz. un galvenais atieksme ir ka pret totalakajiem [slēpt]@inbox.lv

Atbilde no Qbis Support Pārstāvja atbilde 20.05.2019

Labdien! Qbis darbā iekārtošanas aģentūra palīdz Nīderlandes aģentūrām atrast darbiniekus no Latvijas un palīdz cilvēkiem no Latvijas atrast aģentūru Nīderlandē. Ja pēc ierašanās Nīderlandē rodas kādas problēmas - nepietiekams stundu skaits, sūdzības par dzīvesvietu vai darba vietu, tad iesakām uzreiz vērsties vietējā aģentūrā vai pie Qbis pārstāvja. Lielāko daļu problēmu izdodas atrisināt, ja par tām tiekam informēti. Ļoti žēl, ka Jūsu pieredze Nīderlandē bija slikta. Diemžēl komentāru esat ievietojis anonīmi un nezinu, vai vērsāties pie Qbis pēc palīdzības. Tomēr, lūgšu Jums pārskatīt savu komentāru un sūdzību, un atzīmēt to kā atrisinātu, jo no Qbis puses viss tika nokārtots kā paredzēts. Diemžēl šādi negatīvi komentāri ļoti ietekmē mūsu darbu.

J

K kristaps333 25.04.2014

Es gan nepiekritu tam!!! Jo pats stradaju caur Qbis kompaniju 1, 5 gadu "Sligro kompanija"caur darba iekartošanas agenturu "HOBIJ" un mans atalgojums ir no 220-lidz 250 euro nedeļa, atskaitot dzives ires maksu, un visus nodokļus, ka ari medecinas apdrošinašanu! Turklat ši ir vieniga kompanija Latvija, kas nepieprasa nekadu naudu par darba iekartošanas procesu, un par dokumentu noformešanu! Tu laikam cienijamais neesi informets ka minimalais atalgojums Niderlnde ir 8, 57 Euro stunda, un tu saņemi uz rokam 9, 10, un tev tas ir par mazu tads atalgojums????
Laikam tu esi kvalificets inženieris, vai metinatajs))))Vai parasts nekvalificets stradnieks??)))Bez izglitibas ka nekvalificets stradnieks ne viena valsti vairak uz rokam par nostradatam 40 stundam nedeļja atskatot nodoķļus, dzives ires maksu un obligatu medecinas apdrošinašanu ne viens nesaņem.
Kas attiecas uz dzives apstakļiem, ja cilveki dzivo "HOBIJ" agentura viena istaba pa 2.Jo Niderlande ir ļoti darga dzives ires maksa, jo valsts ir ļoti blīvi apdzivota.Ja tu vari atļauties maksat par vienu istabu no 400-450 euro menesi, tad vari dzivot viens pats.
Es uzskatu ka tavs komentars ir pilnigs sviests, un ir nesaprotami par ko tu te sudzies!Labak atgriezies Latvija un strada par 2 euro stuna, nevis pa 9.10.euro ka tu te raksti, kas tev ir par mazu!!! Veiksmi darba!)))))

J janis29 25.04.2014

Es stradaju pilseta Best, un biju autoiekraveja vaditajs ar pieredzi, un tani sligro ta ir vieniga laba vieta kur var nopelnit starp citu to es ari zinu, dzivosana laikam neesi padzivojis bomzatnikos, tas ir tavs personigais viedoklis, bet ir daudz tadu pasu viedokli ka man, un dzivokli nemaksa 400-500, ja varbut Amsterdama kur ir ari Sligro kompanija tada ire ira 400-500, turklat esmu braukajis pa vairakam valstim un zinu kas ir kas, un mana cena nav minimums, varbut tava ira, bet mana nava es pelniju 11.50 par 1h, bet no sakuma 9.10 pa 1h, videji noiret dzivokli maksa no 300 eiro menesi, vismaz Eindhovena.

K kristaps333 25.04.2014

Es uzskatu ka tu esi vienkarsi paranoikis, un neadekvats cilveks!!!)))) Ja tu butu labs stradnieks tad tu nebraukatu pa pasauli, bet stradatu viena laba darba vieta, un pelnitu savus 11, 50stunda, bet tev laikam ir par maz))))Tad problema ir tevi, nevis darba devejos!!!)))) Par daudz laikam gribi, bez labas profesijas, un izglitibas!!!Tad strada Latvija noliktava par 2 euro stunda)))!!! Qbis kompanija tev piedavaja, un atrada darbu pilnigi bez maksas, ka visiem citeim cilvekiem!!!Visiems tas zinams jau visa Latvija ka Qbis pakalpojumi ir pilnigi bez maksas.Un par to tev ir jabut pateicigam, bet neizkrapa no tevis 200 euro, un neatstaja uz ielas, un bez darba, ka dara to 99% citu kompaniju. Un es skatos ka tu slikti zini situaciju ar nekustamiem ipasumiem Niderlande!)))Izire sev 5 zvaigznes viesnicu, tad ne bus bomzatniks, ar baseinu un dzakuzi, tu tacu esi elektro karas vaditajs vienigais pasaule))))Kas attiecas uz taviem vardiem ka ir daudz pasu viedoklju, skatos ka interneta nevar atrast NE VIENU negativu atsauksmi par Qbis agenturu, tikai pozitivas.))))Tikai tavu sviestu))))Platku un dainu vacejs)))!!!Veiksmi tev tava dzive)))Lai tev veicas)))

J janis29 25.04.2014

Tu laikam esi no tiem kas laiza pakalu tadam agenturam, zinu ko es tev teiksu, pirms dir...nolaid udeni, ieej makrkplats un paskaties cik maksa dzivokli, gudrinieks baigais.ooo paldies dievam man nevajadzeja maksat par iekartosanu, un es nekad neesmu maksajis un netaisos maksat, lai tev veicais DAINU LAIZITAJ.

K kristaps333 28.04.2014

Piekritu Jums ka komentari no Jaņa29 puses ir pilnigs sviests! Un viņš ir pilnigs vajpratiņš!!! Izstude uzmanigi nekustamos ipašumus Niderlande, ka ari neaizmirsti ka ir jasamaksa depozits par vienu menesi iepriekš, + komunalie maksajumi, tad galeja summa tevi iepriecinas!Cilveki dodas uz arzemem ne no labas dzives, un atļauties iziret namu vienam, gandriz nav pa spekam daudziem cilvekiem!Ja, tagad pec tava komentara ir visiem skaidri redzams, ka tavs izglitibas limenis un prats, ka ari histeriskie izteicieni publiska vieta liecina par tavu garigo un psihisko nestabilitati.Griezies pie arstiem Tvaika iela Sarkandaugava, kur esi vienmer gaidits ka patstavigais slimnieks.Kamer nav par velu!Lai dievs tev dot garigo un psihisko veselibu, bet tas laikam jau ir par velu, ka daba tevi nav apveltijusi ar pratu pļatku un dainu vacejs!

J janis29 28.04.2014

Nu tad kristap 333 aizbrauc un parliecinies pats man viss ir kartiba ar psihi utt, tu cilveku nepazisti un brauc man virsu varbut tu ari esi no tiem mikstajiem peniem, un dirslaiziem.

K kristaps333 29.04.2014

Paldies dievam ka man nav jaskatas uz tevi!))) Jo viss ir viesiem tik un ta ir skaidrs kas tu esi)))Tava sarunas maniere visu pasaka par tevi! Te bus daži no taviem izteicieniem piem.- pirms dir...nolaid udeni, DAINU LAIZITAJ, mikstajiem peniem, un dirslaiziem-copy paste no tava teksta))))
Tas liecina tikai par tavu psihisko nestabilitati, tavu audzinašanu, un noslieci uz kaut ko neparasto un nepieņemamu liellakai daļai sabiedribai)))
Man liekas nav verts vairak ar tevi iesaistites diskusija, viss jau ir skaidrs! Veiksmi tev Janis 29! Lai tev veicas atrast sevi dzive!

J janis29 29.04.2014

No Coment...

C chris222 18.02.2015

Qbis, GP recruitment ir tikai pirmais starpnieks kas par galvinju sanjem 150-270 euro tiklidz cilveks tiek pardots Hobij, B2Work, Interkosmos, Sherpa vai Otto darba iekartosanas agenturam.
Pats esu saskaris ar Hobij, nekad nevienam neiesaku. Dzives apstakli pilniga bomzi, bez velasmasinas, interneta, televizijas, logus nevar kartigi aizvert, miskaste 2km no majas, kad izlietne iesledz silto udeni dusaa nav, polji piipee, dzer ieskhaa, madrachi gultaas kaa ar vircu nolieti. ires maska 84 euro nedelja = 336 euro menesi, par ko jau var mazpilseta noiret istabu vai dzivokliti.
Personigi man, darbs bija 12km no majam, kurus protams bija jabrauc ar riteni. Ritenim gaismas izdauzitas, rokturi krit nost, rati miiksti, centru rauj uz rinki. Liguma rakstits ka virs 8km dod masinu, kad pajautaju, atbildeja ka tadu ka masinu vispar neesot, kad atbildeju pretii ka liguma ir rakstits ka jums ir jaadod, atbildes nebija.
To visu varetu vel paciest bet naudas probleemas, pirmaja nedelja viss ok, 240 euro ar 6 virsstundaam un tad saaakaas pakapeniska krishanas katru nedelju, 180, 150 un beigas nokritaas lidz 15 euro nedelja, kad prasiju kas notiek ar algu, atbildeja kas tagad novilks par 2 nedeljam dzivoshanu + vel mistiskie atvilkumi un kad prasiju kaa lai izdziivo par 15 euro nedelja, atbildes nebija, tikai jautajums, vai pirmdien darba bushu, protams pasutiju visus un aizlaidos. Iisumaa: dzivosanas apstakli briesmigi, attieksme ka pret idiotiem, nauda tuvu 0 un slodze pamatiga, verdziiba taa vareetu teikt...

O Oskars Andersons 11.09.2016

Tu pat rakstīt nemāki, un noteikti dēļ sliktās valodas un pieredzes tiki vietā kur sūta tos uz visliktākajām viet
ām..

S swans 04.02.2017

Vai ta ir taisniiba,ka pirms aizbraukshanas ir skaipaa videointervija ar agenturas parstavjiem?

Qbis Support Pārstāvja atbilde 13.06.2019

Jā, pēc reģistrācijas Qbis mājaslapā katram interesentam jāierodas uz interviju Qbis birojā Rīgā vai jāpiedalās videointervijā.

B Brokmens 05.04.2017

Neko sliktu par Qbis.lv..
Šie abi atsaldētie tipiņi ir no sērijas -NEKUR NAV LABI:)

V Virtualself 23.10.2018

Sveicināti! Es vēlos pastāstīt savu pieredzi ar kompāniju qbis.. Viss sākās ar sarunu skype, tika apsolīts darbs dārzeņu pakošanas fabrikā. Tad ar busu par savu naudu 100 eiro devos uz Nīderlandi, par iekārtošanu darbā nekas nebija jāmaksā. Sākumā viss likās daudzsološi. Kad busiņš mani pieveda pie vietas, kur būs jādzīvo, es jau pēc ēkas(veca viesnīca pie jūras ar uzrakstu HOBIJ) un cilvēku kontingenta pie ārdurvīm sapratu, ka nebūs labi. Iegāju iekšā, man uzreiz ierādīja istabiņu. Kad gāju uz istabiņu uz otro stāvu, smaka bija atbaidoša, atvēru durvis un tur 15 kvadrātmetru lielā istabiņā mani sagaidīja pilnīgi apnarkojies polis un latvietis, vismaz, labi, ka viens savējais bija. qbis solīja, ka būs pa 2 cilvēkiem istabā, bet nekā, dzīvošanas apstākļi bija šausmīgi, lejā virtuvē skraidīja žurkas, tīrība zem kritikas, brīvdienās gandrīz visi apnarkojušies, naktīs pagulēt normāli nevarēja. Tai vietā dzīvoja apmēram 50 cilvēki, no kuriem 90% bija poļi. Paldies dievam, ka ar darbu viss bija kārtībā, nedēļā pelnīju 350 eiro. Man, personīgi, nepatika tas, ka es zvanīju uz qbis un teicu par dzīvošanas apstākļiem, bet viņi mani skaisti atšuva, un neko negrasījās darīt lietas labā un beigās vēl nometa klausuli!

Qbis Support Pārstāvja atbilde 13.06.2019

Labdien!
Dzīvošanas apstākļi ir visgrūtāk sakārtojamais jautājums. Nīderlandes aģentūra (Qbis klients) var nodrošināt māju, mēbeles, komunālos pakalpojumus, bet nevar garantēt, ka Jums patiks Jūsu kaimiņi, ka jums visiem būs līdzīgi tīrības standarti, paražas vai nacionalitāte.
Ja dzīvesvietā ir problēmas, vispirms Qbis pārstāvis ieteiks sazināties ar savu vietējo aģentūru Nīderlandē, Jūsu gadījumā - ar Hobij. Ar aģentūru obligāti vajag sazināties, ja dzīvesvietas inventārs ir bojāts vai nedarbojas (dušas, tualetes, virtuves iekārtas), ja dzīesvietā tiešām ir žurkas vai, ja koplietošanas telpās valda netīrība. Tomēr, aģentūra nevar atrisināt kaimiņu nesaskaņas. Diemžēl, ja ārzemju kaimiņi neapmierina, jebkuram ir iespēja izvākties no aģentūras mājas un meklēt īres iespējas visur.
Qbis konsultants šai sakarā var darīt tikai savu darbu - konsultēt jūs par iespējām, ieteikt kādu risinājumu. Atvainojamies, ja nesniedzām gaidīto atbalstu.