www.sudzibas.lv Qbis Qbis Latvia_Level One South aģentūra

Qbis Latvia_Level One South aģentūra - Qbis Latvia_Level One South aģentūra

Darbu ārzemēs man piedāvāja Qbis Latvia aģentūra. Tā kā vēlējos strādāt ilgstošu laika periodu, tad iesniedzu pieteikumu un devos strādāt uz Nīderlandes Verweij Houttechniek galdniecību. Tiklīdz ierados dzīvesvietā tā arī noslēdzu 6 nedēļu līgumu ar Level One South aģentūru (aģentūras darbinieks teica, ka pēc 6 nedēļu darbu varu doties 2 nedēļu atvaļinājumā uz LV un pēc tam atgriezties darbavietā). Kad bija pagājušas 5 darba nedēļas, tad piektdienas vakarā pēc darba man piezvanīja Level One South aģentūras pārstāvis un teica, ka nākamnedēļ darbs man vairs nav. Nākamā rītā aizbraucu uz darbu aprunāties ar darba vadītāju un viņš pateica, ka vakar man bija pēdējā darba diena un esmu labs strādnieks. Tāda pati situācija bija arī ar lietuvieti, kurš atbrauca strādāt nedēļu pēc manis un kuru atlaida arī pēc 5 darba nedēļām. Ja vēlaties Nīderlandē strādāt ilgstošu laika periodu, tad neiesaku sadarboties a Level One South aģentūru, jo viens no darba līguma punktiem paredz, ka jebkuru darbinieku var atlaist bez nekāda paskaidrojuma no darba devēja puses. Pozitīvā ziņa ir tā, ka alga par nostrādātajām darba stundām tika laicīgi samaksāta un darba kolektīvs bija laipns un pretimnākošs.

Ar cieņu,
Raimonds Krukovskis

Atbilde no Qbis Support Pārstāvja atbilde 20.05.2019

Labdien, Raimond! Pirms septiņiem gadiem šai portālā esat ievietojis sūdzību par Qbis darbā iekārtošanas aģentūru. Saprotu, ka Jums ar Qbis aģentūras palīdzību izdevās iekārtoties darbā Nīderlandē un, ka problēmas radās jau strādājot Nīderlandē, 5 nedēļas pēc pārbaudes laika sākuma. Vēlamies lūgt pārskatīt savu sūdzību un atzīmēt to kā atrisinātu, jo no Qbis puses viss tika nokārtots kā paredzēts. Diemžēl šādi negatīvi komentāri ļoti ietekmē mūsu darbu.

Komentāri (2)

A anita.logina 15.11.2012

Draudzin, par ko cepiens? Par to, ka pārbaudes laikā tevi atlaida? Ja gribēs, tad arī pec pārbaudes laika izdomās, ka štati samazināti utt. Tā, ka pilnīgi bezjēdzīga sūdzība.

B bakajevs1984 16.01.2013

Labvakar.Es ari tam pilnigi piekritu.Jums bija noteikts parbaudes laiks, un Jus to neizturejat!Tad ta ir Jusu vaina!Es ari izbraucu stradat caur Qbis Latvia agenturu un stradaju jau 2 gadu.Esmu apmierinats ar vinju darbu.Jo ta ir vieniga agentura kas nenem naudu par darba iekartosanu, un pilda savas saistibas godigi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes