LV RU

Pta Sadzīves Tehnika/ Utilizācijas Nodaļa Eleco - Slikts serviss

Rūpīgi iepazīstoties ar dotajā mājaslapā, kā arī otrajā dotajā mājaslapā www.eleco.lv - informāciju par lietotas elektrotehnikas bezmaksas savākšanu un utilizāciju, nolēmu zvanīt pa doto tālruni 80000515, lai pieteiktu šo pakalpojumu 2 lietoto televizoru savākšanā un izvešanā. Telefoniski man strupi un ne pārāk pieklājīgi atbildēja, ka lietotiem televizoriem neviens pakaļ nebraucot. Kad minēju, ka mājaslapā tāds info nav norādīts (tieši pretēji, tur tieši ir uzskaitīts, ka izved televizorus un attēlu ikonā arī ir parādīts televizors) , persona servisa centrā man vēlreiz uzsvēra, ka televizoriem viņi pakaļ nebraucot un vienkārši nolika telefona klausuli. Vai tā nav uzskatāma par maldināšanu? Nekur mājaslapas informācijā nav minēts, kurai elektrotehnikai brauc pakaļ, un kurai ne. Vai televizors tomēr neskaitās lietota elektrotehnika?
Vai nebūtu nepieciešams mainīt un aktualizēt informāciju mājaslapā?
Šis galīgi nebija pieklājīgi un atsaucīgi un galīgi neatbilst tam, par ko ir informācija tīklā.

J

Komentāri (1)

E Edijs Kalniņš 10.08.2019

PTA nenodarbojas ar elektrotehnikas savākšanu, To dara a/s “A-Holding”nolietoto elektropreču utilizācijas nodaļa “Eleco“. Te ir kaut kas sajaukts kopā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes