www.sudzibas.lv Provento Viltus informacija

ProVento - Viltus informacija

Pērkot auto firmā "Provento", gribu pievērst katra uzmanību nekorektai informācijai, kuru sniedz firmas īpašnieks - mašīnām tiek atgriezti skaitītāji(mūsējai pa 50 tūkst km atpakaļ), bez tam, pardevējs melīgi apgalvo, ka mašīnas elektronika neuzrāda kļūdas tapēc, ka to nav, bet izrādījās, ka šī eletronika bija vienkārši viņa darbošanās rezultatā bojāta. Šo informāciju mēs uzzinājām mašīnas tehniskās apkopes centrā pēc pusgada. Bez tam uz mašīnas tiek uzlikta uzlīme - it kā mašīna izgājusi atbilstošas markas auto centra pārbaudi (kura arī iegūta pēc dažām sīkām manipulācijām ar auto)! Negribas, ka citi pieļauj tādas pašas kļūdas kā es - pārbaudat jebkuru informāciju, kuru Jums sniegs visu cienījamais pardevējs firmas "Provento" - vienā personā arī īpašnieks!!!

J Jana 10.09.2008

Varējāt jau konkrētāk. Kas tā tieši par Marku? Nesen Dacia Logan Tautas balsī tika iztirzāta tieši par tādu pašu tematiku. Auto tirgoņi kļuvuši nekaunīgi. Bet vai tad pēc riepām nevarējāt redzēt, ka tā vairs nav galīgi jauna? Nevar taču nobraukt 50 000 km bez jebkādām nolietojuma pēdām uz riepām.

M Mūks 23.09.2008

Viņiem mājaslapā pie sludinājumiem regulāri iesprūst ! taustiņš

O Oskars 07.11.2008

Ko, lai saka...uz jampampiņiem ir grēks neuzvārīties!:)))) Tā ir, ka pa lēto grib nopirkt "labu" automašīnu.

Z Zaza 08.11.2008

Ta ka sobrid ir ipasi gruti auto pardot, tas firmas cakare ka var - lai tik noperk. Lai pasargatu sevi ir javed masinu uz pilnu diagnostiku pie kada laba pazistama meistara un tikai pec tam domat - pirkt, vai ne. Nav kur steigties...

A Aleksandrs 08.11.2008

Piekritu, Zaza, masinu ir liela izvele un nav kur steigties.

е Едиотc 06.06.2011

Суды нэвис фирма! Аусайно запарожэцу 3.5 ТДи винем нэкад нав!

T ToЕдиотс 06.06.2011

Tu neesi no valdības vīriem?