www.sudzibas.lv Provento Slikts serviss

ProVento - Slikts serviss

Pro Vento piedāvā nekvalitatīvu auto servisu. Neiesaku izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus. Volvo XC70 mainīju interkulera radiatoru, stūres pastiprinātāju, gaisa filtru, eļļas filtru, eļļu, slotiņas stiklam un lukturiem. Nekvalitatīvas lētākās detaļas iesmērē kā labākās tirgū. a/m "jaunās" vējstiklu slotiņas lietus laikā tīra sliktāk, kā nomainītās, gaisa filtra kaste nepieskrūvēta pilnībā, lukturu slotiņu mehānismi uzbāzti otrādi. Ja tādus sīkumus nespēj kvalitatīvi izdarīt, tad lielākas lietas vispār nevar uzticēt,bet cenas, kā MŪSAMOTORS...
Ja vēlies izniekotu laiku, līdzekļus, sabojātu dienu, izvēlies PROVENTO.

Atbilde no administrators1234 29.03.2016

Labdien cienījamais sūdzības iesniedzēj!
Vēlamies informēt, ka pēc mūsu rīcība esošiem datiem mūsu uzņēmumā NAV remontēta šāda, ne līdzīgas markas automašīna kā tāda, kurai būtu jāmaina tādas atmiņā neizgaistošas specifiskas detaļas kā interkūlera radiators, stūres pastiprinātājs, lukturu slotiņas utt. Lūdzam turpmāk uzmanīgāk izturēties pret nepamatotu sūdzību iesniegšanu.
Tāpat musu uzņēmuma komanda cer, ka atsauksiet šo sūdzību kā nepamatotu.
Ar cieņu
PROVENTO [slēpt]@provento.lv
29444073, 67598488

H Helmuts 26.04.2016

Runājot par Provento ir bijusi fantastiska iespēja pie viņiem iegādāties volvo markas auto ar nobraukumu 80000km. Par šā nobraukuma patiesumu pats U. Vītols galvoja, ka ir īsts. Pēc mēneša Volvo centrā taisot apkopi noskaidroju, ka pēdējo reizi Vācijā šim auto bija nobraukums 270000km. Domāju, ka par šīs iestādes īpašnieka godaprātu var spriest pēc viņa izturēšanās pret klientiem! Nekad, nevienam šo iestādi neieteiktu!

A administrators1234 06.12.2016

Labdien cienījamais sūdzības iesniedzēj!
Tāpat musu uzņēmuma komanda cer, ka atsauksiet šo sūdzību kā nepamatotu.
Ar cieņu
PROVENTO [slēpt]@provento.lv