www.sudzibas.lv Provento Sliktas kvalitātes preces

ProVento - Sliktas kvalitātes preces

Nevienam neiesaku šo veikalu nesen nopirku dzinēja priekš sildītāju kurš nodega pirmajā diena. Paņēma uz pārbaudi nodegušo ierīci pēc pārbaudes teica ka ar ierīci vis kartībā un lai lieku atpakaļ automašīna pirms uzstādīšanas nolēmu pārbaudīt pats izrādījās ka ierīce nestrādā. Pēc vairākām sarunām ar veikala darbiniekiem viņi man paziņoja ka pats esmu vainīgs un ierīci nemainīšot. Attieksme ļoti slikta.

03.11.2020

T Taisnīgums99 03.11.2020

Kaadai attieksmei ir jabut ja Jus salauzaat to iekartu un gribat izkraapt bezmaksas remontu vai naudu no tirgotaaja?

A administrators1234 27.11.2020

A. God Agri Kalniņ!
Jums tika pārdota jauna, nelietota, darba kārtībā esoša, pārbaudīta priekšapsilde. Visas priekšapsildes pirms pārdošanas tiek individuāli pārbaudītas, vai tās strādā.
Tagad kaut kādu, mums nezināmu darbību rezultātā tā ir kļuvusi šādā nelietojamā stāvoklī, kādā to var redzēt mums atsūtītajos foto. Tā ir vienkārši sadedzināta darbinot to „pa sauso”.. Kā jau iepriekš Jums vairākkārt skaidri izklāstījām, ka tā ir pārkarsēta, dēļ ūdens trūkuma tajā, darbināta „pa sauso”, kā to varēja redzēt atsūtītajos video, kas ir nepareizas uzstādīšanas sekas, tsk. neatgaisošanas rezultāts. Tā kā mēs neesam veikuši tās uzstādīšanu, tad nevaram uzņemties atbildību par nepareizu pilnu uzstādīšanas procesu tās personas vietā, kas to uzstādīja. Pilna atbildība jāuzņemas tam, kas to nepareizi uzstādījis. Šīs apsildes parasti uzstāda servisā, vai to dara zinoši meistari un daudzu gadu garumā ar šo nav bijis problēmu. Savukārt tajā reizē, kad veicām pārbaudi, par Jūsu sūdzību, ka tā nedarbojas, šī ierīce vēl pilnībā strādāja, kas uzskatāmi Jums tika nodemonstrēts mūsu veikalā pie preces saņemšanas. Ja tas tā nebūtu, tad droši vien to preci atpakaļ neņemtu, vai ne..? Vairākkārt telefoniski skaidrojām, kas būtiski jāņem vērā to uzstādot. Apgalvojumi, ka tā nestrādāja pēc mūsu pārbaudes ir melīgi un neatbilst patiesībai, jo to nodemonstrējām Jums, pie tās saņemšanas mūsu veikalā, - tā taču bija, vai ne...?
Tāpat līdz šim esat ne bez augstprātības pieskaņas noraidījis visus mūsu centienus situāciju risināt, spītīgi neatzīstot, ka tā vienkārši „nodedzināta” nepareizi uzstādot.. Mēs teiktu,- tāda demagoģiska attieksme no Jūsu puses..!
Ar pilnu atbildību varam teikt, ka piedāvājām dažādus risinājumus, arī telefona sarunas vienpersoniski pārtraucat, bet rezultātā izlēmāt šeit publiskot savu stāstu, pie kā mūsu uzņēmums nav ne piedalījies , ne veicis jel kādas šīs preces pasliktinošas, vai tās ietekmējošas darbības.

Administrācija.

P.S.
Kas attiecas uz šo portālu, tad tam nav nekādas objektīvas vērtības kopumā, katrs ķengājas, kā vien var, jo viss taču anonīmi un patiesībai nav nekādas nozīmes.. !
Šis portāls uzbūvēts tā, lai nemitīgi var nomelnot, celt neslavu jebkuram no Jums, un nevienam par to nekādas atbildības...!
Nožēlojami..jo šeit ikviens anonīmi var izgāzt savu neapmierinātību un jebkādi sagrozīt faktus un notikumus!

A Aivars Reimanis 14.01.2021

Ko var melot?