www.sudzibas.lv Provento Slikta apkalpošana

ProVento - Slikta apkalpošana

Lietotas mašīnas ir lietotas, bet apkalpošana; brunete pārdevēja par akumulatoru atbildēja, ka var jau izstumt pa vārtiem vai nopirkt no viņiem pat atsevīšku samaksu, bet , kas tur sēdēja komentē (citēju) "kā Jus domājat mums darī nav ko..." Lai dabūtu informāciju, jāskraida pakaļ. Pro vento ir prieks mums, vai mēs priekš viņiem?

V

M Maris 30.05.2010

Manai mašīnai nosēdās aķis. Par cik dzīvoju blakus tai miskastei Provento, lūdzu palīdzību, lai piešķiļ - nelaipni saņemu atbildi, ka piešķilt nevar, lai atnesu akumulatoru. Par to, ka akumulators stundu palādējās, tas Ragnesis Vītols paņēma no manis 5Ls un čeku izrakstīja ar roku uz kaut kādas apspeķotas un apeļļotas lapiņas.

P.S. Par Alisi - Skalpetrim taisnība!

M Maris 30.05.2010

gaļimijs kantoris...

A alla 27.06.2010

Es šobrīd strādāju Provento un nevaru vien nobrīnīties, ka situācijas, pār ko te gānās vispār nav bijušas kā tādas, par akumulatora lādēšanu- nu kā var būt tik debils un iet uz servisu prasīt, lai piešķiļ auto, kas stāv vairākus kvartālus nost, tā vietā piešķiļot to no blakus esošā auto ar vadiem kā to parasti dara. Katram meistaram ir klientu grafiks un nākošais stāv rindā uz remontu. Kurš no klientiem gribēs, lai viņu mašīnas remontēšanas vietā meistars pēkšņi pazūd nezināmā virzienā...Provento nav izbraukumu cilvēku, katrs dara savu darbu un ticiet, darba ir ļoti daudz. Man škiet šie un citi komentāri pazīstami saistībā ar tiem atlaistajiem, kuri te tagad gānās, par kuriem Vītols man ir stāstījis... Vītols vienmēr ir atbildējis un atbild par saviem vārdiem un rīcību, daudziem tas protams nepatīk un šis ir vienīgais veids, kā savu žulti izgāst. Var tikai apbrīnot to laika kavēšanu izgudrojot un rakstot nebijušas situācijas, bet katram jau pašam sava pašapmierināšanās...

Z zinātājs 27.06.2010

Komentētājam Skalpetrim, vai kā tevi tur..
Izskatās, ka tie "vadošie nozares pārstāvji" ir panikā, ka Provento joprojām normāli tirgo. Bet no tava gala ir ziņas, ka jau vairākas nedēļas jūsu pusē tirdzniecībā nenotiek nekas... Pasaule ir maza..

D Diana 24.08.2010

Kad pirku PROVENTO auto, norādīju pārdevējam, ka izpūtējs tā dīvaini kustas, uz ko tiku izsmieta-TA manas aizdomas apstiprinājās...Par krāpšanu ar naudām-jā cena pieauga par apm. 1000 euro.Es pirku auto par 6000 euro, kas pārrēķinot pēc kursa(0, 703) ir4218 ls, bet man lika maksāt it ka kurss būtu 0, 73 un tas sanāca4380 ls, kad iebildu, par valūtas kursa pareizību, Uģis Vītols solīja ar mani izrēķināties.Gāju pat uz policiju...

J Juris 24.08.2010

Nu..nav dūmu bez uguns, ir jau Uģis visai sen sasmērējies ar savu attieksmi pret darbiniekiem un arī klientiem un sadarbības partneriem un nebaidos šā vārda-konkurentiem.
Lecīgs tipiņš un bieži vien runā vienu, bet pēc laika pilnīgi pretēji par vienu un to pašu tēmu, respektīvi uz to brīdi izdevīgāk.
Un tie viņa profesionālie padomi un zināšanas, nu apmēram kā sagrābstīts no veču sarunām, žurnāliem, interneta atsauksmēm...

P Pigors 15.10.2010

Neesmu tā īsti saskāries ar to kantori, bet apskatiju viņu mājas lapu pavasarī un ieraudziju, ka lieto disku valcēšana ir sākot no 5Ls. Aizbraucot pie viņiem, meistaram jautāju, cik īsti maksā, bet šis pat disku neapskatot pasaka, ka cena ir no 15 Ls. Viņu mājas lapā ir maldinoša informācija, un nešaubos, ka tas nav vienīgais.

J Jānis 15.12.2010

Pilnīgi piekrītu visiem šeit izteiktajiem negatīvajiem komentāriem. 2006.gadā iegādājos pie viņiem auto (kopumā auto ir ok) par 10 000 EUR. Sākotnēji, Vītola kungs bija ļoti laipns, bet pēc drošības naudas iemaksāšanas viss krasi mainījās. Par to, ka man būs jāapdrošina mašīna obligāti pie viņa, līdz drošības naudas samksāšanai neizskanēja ne pušplēsts vārds, taču pēc tam, protams, jau vairs neko nevarēja mainīt. Uzjautrinoši šķita viņa piedāvājums mājas lapā, ka pērkot auto Pro Vento ir papildus atlaides apdrošināšanai, kas faktiski pārsniedz tirgus cenu vismaz 2 reizes :) Par auto kvalitāti man grūti spriest, bet no apkalpošana tur ir vienkārši briesmīga. Es NEKAD, NEKAD vairs tur nepirktu auto attieksmes dēļ, pat ja konkrētais auto būtu nevainojums. Iesaku rūpīgi apsvērt pirms iesaistīties jebkādos darījumos ar Vītola kungu. Diezgan pretīga personība.

B bijušaisdarbinieks 11.01.2011

Ļoti normāls uzņēmums, zinu tā iekšējo "virtvi" un zinu to, ka Vītols visam pieiet ar atbildības sajūtu. Varbūt reizēm pārāk tiešs, tas daudziem "mīkstajiem" var nepatikt. un šeit tad nu var atriebties pa pilnu programmu un vēl pie tam anonīmi. Zinu, ka visiem klientiem, kas pērk auto cena tiek norādīta Eiro, ja nav Eiro, tad maksā Ls pēc kursa, par kuru VAR NOPIRKT Eiro, vai, ja nav mierā ar kursu, tad lūdz samainīt uz Eiro un nākt pirkt ar Eiro valūtu. Tas VIENMĒR tiek atrunāts pirms pirkuma, bet, Sķiet atceros to kundzīti, tad vēl tur strādāju-nu ļooti lecīga un izaicinoša bija, nobrīnījos, ka vispār netika uzreiz pasūtīta, vai izsaukta apsardze par darba traucēšanu, un izskatās, ka tādas un tādi jau vien te raksta, kas paši ir Lūzeri un skauģi. Cik te lasu, tad neviena no iepriekš aprakstītajām situācijām NEATBILST TAISNĪBAI. Varu atpazīt dažas situācijas, bet šeit tās ir pilnīgi sagrozītas un ar tiešu apmelošanu. Noteikti runāšu par šo ar Vītolu, jo ir iespēja atpazīt tos, kas te raksta un saukt pie atbildības. Zinu, ka Vītolam ir ļoti labs jurists, un ja Vītols uzskatīs par lietderīgu, tad nepažēlos un izčakarēs kaut vai principa pēc un vēl žurnālistus pieaicinās... Vispār šis saits ir nožēlojams, neobjektīvs un skauģu pārpildīts. Nevienu no šeit uzrakstītajiem monologiem neatzīstu par patiesību, vismaz par Provento - nē. Lai visiem jauka diena.
Bijušais darbinieks.

A Aleksandr 21.02.2011

В конторе работает (там где продаются запчасти) полнейший, извините за слово, долбо*б. Покупать там что либо - себя не уважать

H he he 12.03.2011

šitie "dīleri", !!! galu galā tā jau arī maketu var nopirkt, ja ko pērku tad es gribu redzēt un zināt KO TIEŠI es ņemu, veikalā maizi par 50 sant apskatu un grozu kā gribu, nerunājot jau par auto iegādi. Lētāk sanāks pameklēt ilgāk utt neka pirkt otro mašīnu detaļās.

V valts 29.03.2011

Ko te visi dr- š. Nopirku Provento nupat Volvo XC90, vienu no tiem daudzajiem, ko viņi jau notirgojuši pēdējā laikā, esmu ļoti apmierināts, cena viena no lētākajām, apbraukāju visus plačus, visur citur vieni nojāti miroņi un takši stāv un protams dārgāki. Provento ir reālākie piedāvājumi, reālākā attieksme, nesprauž batonus ausīs, pasaka visu kā ir, ja kādam tas nepatīk, vai konkurentiem, tad paturiet savas domas pie sevis. Arī apkopi turpat uztaisīju, normāls cipars, kvalitāte nevainojama, ar nopirkto auto izgāju apskati ar pirmo reizi pa nullēm. Iesaku visiem un ieteikšu arī citiem. Ja kādam skauž un izskatās, ka tādi ir šeit rakstītāji, tad tā ir jūsu problēma. Lai visiem laba diena.

R ronis 29.03.2011

Šitais kantoris ir ļoti normāls. Pirms gada nopirku Volvo V70, izgāju apskati ar pirmo, labs auto šitie veči zina ko tirgo. nupat biju uz lielo apkopi pie šitiem, visu izdarīja pa pirmo, ātri kvalitatīvi, nebija dārgi. citur esmu dzirdējis daudz dārgākas cenas. nevienu no tiem, kas strādāja pirms gada neredzēju, patreiz tur strādā viens baigi nopietnais mehāniķis kurš izskatās, ka šarī ko dara, paprasīju, kā iet, teica ka baigi daudz darba un ka pie Vītola var normāli strādāt vēl teica, ka Vītols baigi neciešot visādus glumos un debiliķus ar tiem tad arī kašķi sanākot, citādi ir viss okei.

P peteris 30.03.2011

Labs uzņēmums, esmu ļoti apmierināts, vakar remontēju savu auto- ātra, laipna un profesionāla apkalpošana, ir noformēta darba lapa, čeks, uzlīmes motortelpā par eļļas maiņām. Dažs labs lielais salons varētu pamācīties kā jāstrādā. No visa tā ko te sliktu stāsta nav ne smakas. D-rsēji..

P peteris 30.03.2011

Šajā saitā tak raksta tikai profesionāli rakstītāji - sūdzmaņi. Par ikvienu var uzrakstīt da- jebko! Pačekojat, cik daudz atkārtojas vieni un tie paši rakstītāji arī citur..
Šitai vietnei vispār nav nekādas objektivitātes ne par Provento ne par citiem.

P peteris 30.03.2011

Šī kundzīte Vija Zelča, iespējams ka ir profesionāla sūdzību rakstītāja, tāpat kā daudzi citi šajā mājas lapā, kuru vārdi vai IP vairākkārt atkārtojas. Šajā saitā diemžēl var uzrakstīt da- jebko par jebkuru personu vai uzņēmumu, nomelnot to un kritizēt, pie kam, anonīmi paslēpjoties. Uzskatu, ka šis saits būtu nopietni jārediģē un jācenzē un ja kāds grib sūdzēties, tad būtu jāidentificējas, - ja vien kādam par to ir kāda interese...

E Esesesseseseseses 30.03.2011

Peteris, laikam esi šī Pro-vento sūdabedres direktors vai, ka tā slavini šito mēslu kantori? Peteri, arī smirdīgu sūdu nokrāsojot zelta krāsā, tas savu smaku nezaudēs! :D :D :D :D

V Viensno 30.03.2011

Lētākie akumulatori!Mēsli un mēsla apkalpošana.Nopirku rudenī, kad sākās pirmie sali, no rīta vienkārši negrieza starteri, par cik bija kaut kāda garantijas "špargalka", devos uz kantorīti ar pretenzijām.Pats saimnieks un vēl viens gudrs vīriņš pamācīja, ka vajagot pie viņiem salabot auto ģeneratoru utt, jo akumulators esot uz goda, pie vainas ir auto un 2sliktie amatnieki citos servisos kuri neko nejēdz...Stāsta nobeigums ir tāds, ka viens no sliktajiem amatniekiem pārbaudija blīvumu, atrisināja problēmu.Kopš tā laika eju "Pro vento "ar līkumu(arī tad tur ieklīdu nejauši)Kļūdīties var katrs, bet attieksme...Pē!

M Madra 31.03.2011

arī esmu tur pastrādājis un arī mana tāpat kā te daudziem iespaids krasi mainījās tiklīdz iepazinu. Bija tāds gadījums- atnāk pircējs un interesē viņu viens opel markas auto, kas nebija no tiem vecākajiem. Karoče man lika ar viņiem ucināties utt, kā ari braukt lidzi uz csdd registret. tas ir normali, bet kad atbraucu atpakal pajautaja ka gaja, teicu a viss ok. Preti tik nonurdeeja ka galvenais ka ir aiz vaartiem... nav tie skaistakie vardi. Reiz nacas ari dzit volvo uz numuru salidzinasanu- necik talu, kad man motors saka reali varities un nostaju mala.es zvaniju un teicu kas par kibeli, preti sanemu lamas par to ka neka nejeedzu utt. ari tad veiksmigi izbraucu ar pieturam un atbraucot man sagaidija fraaze- ja klients to rit nenopirks, tad tu vinu nemsi... bija vel ari gadijums kad turpat laukuma nacas parkartot masiinas un iesezoties viena masinaa uzreiz secinaju ka problemas ar sajugu ir- neizspiezas. kas notiek taalaak- mani apvainoja ka es to sajugu sabojaatu un ka si modela auto ir itka loooooooti pieprastits, kautgan tas luznits tur staveja jau vismaz gadu, tad nakas jautat- tas skaitas loti pieprasits????? Nu šādi un citi piedzivojumi man ir ar to kantoriti... ejat ar likumu tai iestadei.