www.sudzibas.lv Provento NEPIEŅEM ATPAKAĻ BRĀĶI, nav rezerves daļu

ProVento - NEPIEŅEM ATPAKAĻ BRĀĶI, nav rezerves daļu

Nopirku ķīna ražotu motobloku. Instrukciju kā salikt neiedeva. Skrūvējot dublusargus tiem atdalījās krāsa. Atklājās norūsējis metāls. Nācās noberzt rūsu gruntēt un krāsot.
Pagāja aptuveni gads mēģināju salikt pļaujmašīnu. Neizdevās. Zvanīju, lai atsūta kādu shēmu. Atbildēja, ka neesot un tik vienkāršas lietas protot pat sievietes saskrūvēt. Saliktas pļaujmašīnas foto atsūtija.
Pagāja vēl viens gads un bija brauciens uz Rīgu. Aizvedu galvenās pļaujmašīnas detaļas un palūdzu Provento darbiniekam parādīt, kā viņas savienojas.
Arī viņam nekas neizdevās. Uz manu jautājumu: Vai Jums ir rezervesdaļas viņš atbildēja NAV!
Lai tiktu no manis vaļā viņš pajautāja: Jums čeks ir?
Vai tad es krāju čekus. Es paļāvos uz pārdevēja godaprātu. Neviens vairāk Latvijā šos motoblokus netirgo.
Kīnieši kardāna pārvadam stiprinājuma flanci bija piemetinājuši nepareizi.
Nav jēgas neko no viņiem pirkt, ja viņiem nav rezerves daļu un servisa problēmu novēršanai.

01.06.2019

Atbilde no administrators1234 11.07.2019

Labdien.
Atļaušos būt nepieklājīgs un apgalvot, ka šis portāls ir liela mēslu bedre, kur katrs anonīmi, bez kādas atbildības var izgāst savu žulti ar savu, ļoti bieži melīgu redzējumu vai situācijas atainojumu.
Arī šis nav izņēmuma gadījums..
Čeku un pirkšanas dokumentus mēs prasam stingrā saskaņā ar likumdošanu, šajā gadījumā jautājumā par garantiju, jo tirgū ir parādījušies lēti, absolūti zemas kvalitātes pakaļdarinājumi, kas nu tiešām neiztur nekādu kritiku...
Kas attiecas uz rezerves daļām, tad atļaušos teikt, ka mēs esam laikam vienīgie, kas nodrošina visas rezerves daļas saviem produktiem. Kā arī pie mums brauc daudzi citi pircēji un pērk pie mums daļas, jo citi tās nepiedāvā.
Kas attiecas uz šo klientu, kas nevēlējās saprast, ka ja bojāta ir reduktora ass, tad ražotājs ir paredzējis mainīt visu mezglu, nevis tikai "pliku" asi.
Ja turpināsiet mūs klaji apmelot, tad nosauksim Jūsu vārdu, lai tauta zin savus varoņus..

Uzņēmuma administrācija