www.sudzibas.lv Provento Krāpšana, Slikts serviss

ProVento - Krāpšana, Slikts serviss

Man bija šāda problēma trimmerim nobloķējās motors un tas vairs neleca aizvedu uz garantiju un garantijā pateica kad tur nokļuvis svešķermenis un par remontu lika makasāt. Atvedu trimmeri mājās atskrūvēju un apskatīju trimmeri beigās pamanīju problēmu bija nolūzis metāls kas savieno motoru ar trimmeri un tas metāls bija ticis motorā un to bloķēja pazvaniju viņiem pieprasiju lai atgriež naudu vai remontē remontēt atteicās un naudu ar neatgrieza tikai pateica kad es mēģinu izkrāpt naudu un kad pats esmu salauzis to metālu. Vēl pēc tam sāka izrunāties piedraudēju ar patērētāju tiesībām un viņi varonīgi pateica lai zvana noteica lai nebļauj uz viņiem un nometa klausuli. Firma Pro Vento ja vēlaties kautko pirkt tikai ne šajā firmā jo garantija tur ir pilnīgākais sūds kā arī tehnikas kvalitāte

A administrators1234 08.07.2016

Labdien cienījamais trimmera lietotāj!
Mūsu uzņēmums savas preces tirgo stingrā saskaņā ar LR likumdošanu, tai skaitā nodrošina korektas garantijas saistības visa tās perioda garumā. Atgādinam, ka garantija attiecas uz preces ražošanas procesā radušos brāķi, bet nekādi neattiecas uz paša lietotāja izraisītiem bojājumiem.
Gadījumā ar trimmeri, apm. pēc gada lietošanas šo trimmeri saņēmām ar sūdzību, ka nevar iedarbināt. Pie apskates konstatējām, ka spara rata dzesējamās ribas ir salauztas pa visu apli. Tajā bija nokļuvis svešķermenis, kas atdalījies no izpūtēja, kurš savukārt nolūzis tāpēc, ka trimmerim nav tikusi veikta kaut elementāra apkope. Kā zināms arī trimmeriem ir jāveic regulāras apkopes, kaut vai tāpēc, lai būtu droši, ka kautkas neskrūvējas vaļā, it īpaši tiem, kas intensīvi strādā ar šiem agregātiem. To sauc par elementāru cieņu pret instrumentu. Arī tad ja neizmanto mūsu uzņēmuma garantijas un pēcgarantijas apkopes un remontus tas jāveic pašiem.
Tā kā šis defekts nekādi nav saistīts ar ražotāja brāķi, tad garantijas remonts tika atteikts un piedāvāts maksas remonts.
Ar cieņu
Provento komanda.