LV RU

ProVento - Krāpšana

Gribētu pievienoties tik daudziem un neapmierinātajiem klientiem attiecība pret šo firmu. Iegādājamies šajā firmā metināmo pusautomātu. Pirmo reiz preci apmainīja, pēc noteiktā termiņa, diemžēl, apmainītā prece arī nokalpoja vien divas dienas. No tālāka remonta un garantijas firma atteicās, šobrīd domājam par mēru pieņemšanu. Blēdīgs uzņēmums.

Atbilde no administrators1 29.03.2016

Cienījamais sūdzības iesniedzēj no Jelgavas.

Diemžēl Jūsu gadījums mums ir īpašs notikums, gan ar dīvaini daudzo defektu skaitu, kas radušies precei, gan ar jūsu sūtītajām jau vairākām draudu vēstulēm mums, ko apsolījām nodot policijas rīcībā. (No tā brīža draudu vēstules vairs nav).
Mūsu uzņēmums dara Jums zināmu, ka garantija šim metināmajam aparātam NAV anulēta, tā ir spēkā un neesam no tās atteikušies, kā arī nav bijusi jebkāda runa par to.

Paskaidrojam, ka mūsu tirgotajiem Einhell produktiem garantiju pilnā apmērā nodrošina vācu partneri, tā, ka ja kādreiz kāds var, piedodiet, "ietekstot" par to ka Latvijā izvairās no garantijas, tad mūsu gadījumā šis "soliņš ir izsists" . Tas nozīmē, ka garantija ir uz vāciešu pleciem, kuri to ievēro godam. Ir bijuši gadījumi, ka preci samaina vai saremontē pa garantiju pat tad, ja redzams, ka tas nav bijis ražotāja brāķis, bet klienta izraisīts defekts.

Ar šī portāla starpniecību lūdzam un aicinam jūs turpmāk vairs neapmelot mūsu uzņēmumu un atsaukt apmelojošo sūdzību.
Jau iepriekš paldies.

P.S. Tāpat aicinam jūs uzņēmuma vadītāj kopā ar personu, kura veic metināšanas darbus, beidzot pie mums atbraukt, lai iepazīstinātu ar to, kā ar šo metināmo pareizi jāstrādā, lai turpmāk izvairītos no dīvainajiem defektiem.

Ar cieņu
PROVENTO [slēpt]@provento.lv
29444073, 67598488

Papildināts Sūdzības ABC 15.04.2016

Šī firma ir krāpnieki no kuriem ieguldīto naudiņu, diemžēl, atpakaļ nekad nedabūsiet! Firmā ir 3 eksperti ar metinātāja atļauju. Skatos ka šai firmai ļoti daudz nākas attaisnoties klientiem, kas noteikti ir rādītājs. Esam firma, griezāmies pie PROVENTO, atbildes vēstulē saņēmām info, lai griežamies PATC, kas nekādā mērā nav saistīts ar Juridiskām personām, zināšanu līmenis ir neapskaužams, tādā pašā mērā kā kvalitāte :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes