www.sudzibas.lv Provento Aicinājums goda un cieņas aizskarošo komentāru autoriem.

ProVento - Aicinājums goda un cieņas aizskarošo komentāru autoriem.

Labdien goda un cieņas aizskarošo komentāru autori. PROVENTO administrācija, saskaņā ar juridiskā biroja atbalstu un ierosinājumu ir vērsusies tiesībsargājošās iestādēs par mūsu kolēģu un darbinieku goda un cieņas aizskārumu šajā portālā. Minēto nepatieso, apmelojošo, goda un cieņas aizskarošo komentāru un sūdzību autoru vainas pastiprinošie apstākļi ir : 1) minēti personu vārdi un uzvārdi,2) apvainojumi situācijās un situācijas, kas nemaz nav notikušas t.i. traktējama kā apmelošana. 3) citi mūsu juridiskā biroja izvērtētie goda un cieņas aizskarošie komentāri un apstākļi. Kamēr notiek lietas izmeklēšana (pirmstiesas procedūra), un, lai atsauktu goda un cieņas aizskarošo komentāru autoru uzmeklēšanu un sodīšanu saskaņā ar Civilprocesa likumu par goda un cieņas aizskārumu internetā, aicinam un piedāvājam atbilstošo komentāru autorus labprātīgi vērsties pie šī portāla administrācijas ar lūgumu, lai tā izdzēš Jūsu ievietotos godu un cieņu aizskarošos komentārus no šī portāla. Tas attiecas uz visiem komentāriem, kuros minēti konkrēti vārdi un/vai uzvārdi, nepieklājīgi un aizvainojoši izteicieni un citas rupjības, necenzētas izpausmes, tādas kas pēc LR likumdošanas attiecināmas uz personas goda un cieņas aizskārumu internetā. Ja goda un cieņas aizskarošie komentāri tiks izdzēsti PROVENTO administrācija apstiprina, ka atsauks ierosinātās lietas un atcels visas pretenzijas pret konkrētajiem godu un cieņu aizskarošo komentāru autoriem. Anonimitāte tiek garantēta. Atgādinam, ka sakaņā ar LR likumdošanu goda un cieņu aizskarošu komentāru autors( -i) ir materiāli atbildīgs par cietušajam nodarītajiem zaudējumiem pilnā apmērā likumā noteiktajā kārtībā. Saskaņā ar LR likumdošanu tikai šī portāla administrācija ir tiesīga izdzēst vai kā citādi koriģēt šī portāla saturu. Tātad, ja vēlaties izdzēst savu komentāru no šī portāla, Jums jāvēršas pie šī portāla uzturētāja ar lūgumu to izdarīt.Aicinam,- Pirms raksti- padomā!Ar cieņuPROVENTO administrācija.

P

Komentāri (2)

M Melnā avs 04.06.2015

Cienījamā administrācija!
Pirms sāciet iebiedēt bijušos, esošos un potenciālos klientus, respektīvi - komentētājus, ieteicams ieklausīties tajā, ko raksta un piestrādāt pie attieksmes un klientu apkalpošanas!
Efektīvāk novērst šāda veida komentārus ir uzlabojot savu darbību, nevis iebiedējot tos, kas to ir izpauduši. Jo, piemēram, man kā potenciālajam klientam, zūd vēlme pie Jums iegriezties nevis citu patērētāju komentāru ietekmē, bet gan uzņēmuma komentāra ietekmē, jo Jūsu komentārs nav no tiem labvēlīgākajiem.
Lūgums arī nejaukt cieņas un goda aizskaršanu ar personīgo viedokli un pieredzi saistībā ar uzņēmumu. Kā nekā, šis portāls ir domāts pieredzes un viedokļa izpaušanai.
Jūsu likuma interpretācija liek domāt, ka pusi Latvijas iedzīvotāju vajadzētu sodīt par izteikumiem pret ex-prezidentu Bērziņu vai citiem ministriem. Izteikumi ir radušies viņu darbības rezultātā. Tāpat ir arī šajā gadījumā.

Esiet saprotoši un uzklausiet citus!
Lai Jums veicas tālākajā darbībā un novēlu daudz pastāvīgo klientu!

A administrators1 13.08.2015

Cienījamā "Melnā avs"

Paldies par viedokli, mēs cenšamies un centīsimies uzlabot savu darbību arī turpmāk.
Mēs vienmēr uzklausam gan konstruktīvu kritiku, gan ķengājošus izkliedzienus, kā arī apmelojošus stāstus par situācijām, kādas vispār nav bijušas.
Mēs protams arī zinam, kuri ir komentāru autori.
Kā arī SVEICIENS KONKURENTIEM, kuri uz nebēdu darbojas šeit!

Ar cieņu
PROVENTO administrācija.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes