www.sudzibas.lv Proffit Pasūtīšana.

Proffit.lv - Pasūtīšana.

Briesmīga sajūta šobrīd, ka jāsaka kas slikts par šo kompāniju, bet sadusmota esmu ne pa jokam. Pirmkārt, bija aizķeršanās jau pēc pasūtījuma pieteikuma anketas aizpildīšanas. Aizpildīju pieteikumu, kur bija rakstīts, ka pēc šī pieteikuma aizpildīšanas veikals sazināsies ar mani jau pēc 10 minūtēm. Pagāja divas stundas, nevienas ziņas nebija. Rakstīju e-pastu. Atbildēja man, ka manu pieteikumu nav saņēmuši, labi.. aizpildīju pieteikumu par jaunu un šī problēma atrisinājās. Bet tā vel bija nieks salīdzinājumā ar sekojošo. Kopš brīža kad līzinga kompānijai ar kuru sadarbojas proffit aizsūtīju savu konta kopiju vairs nav dota neviena ziņa. Ir jau pagājušas vairākas dienas, bet uz e-pasta ziņām netiek atbildēts un par manu pasūtīto preci nav ne ziņas. Tātad secināt var tikai to, ka proffit.lv mājas lapā rakstītās lietas: 24 h laikā līzinga noformēšana un 24h laikā preces saņemšana ir VISTĪRĀKIE MELI! Visriebīgākais jau ir tas, ka pat uz e-pastiem atbildes nesniedz, lai arī laipni jautāju kādēļ tad tāda aizkavēšanās. Galu galā viena vienīga nervu bojāšana. Sākumā pārvērtēju šo interneta veikalu, jo mājaslapā jau uzraksti ir ļoti skaisti un vilinoši, bet patiesība ir savādāka. Lai vai kā.. turpinu gaidīt atbildi uz e-pastu, ja tomēr šis viss atrisināsies tad paziņošu arī jums. Bet fakts kā tāds.. nav ne zvans pēc 10 min, ne līzinga kompānijas apstiprinājums pēc 24h , ne arī preces saņemšana pēc 24h.

X