www.sudzibas.lv Proffit Kriminālprocess

Proffit.lv - Kriminālprocess

Kriminālprocesā trīs aizturētas personas, vienai piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Valsts policija turpina apzināt visus iedzīvotājus, kuri cietuši šo noziedzīgo darbību rezultātā. Likumsargi aicina cietušos vērsties ar oficiālu iesniegumu valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes 3. Biroja 2. Nodaļā un ziņot, iesniedzot iesniegumu elektroniski kanc. [slēpt]@riga. Vp.Gov.lv vai portālā "Latvija.lv".

Https://www.delfi.lv/news/national/criminal/policija-aiztur-interneta-veikalu-krapnieku-grupejumu-400-cilvekiem-izmaniti-123-000-eiro.D?Id=52714461

G Gvido :-) 06.10.2020
Krāpšana

Vai, kādam ir sanāca atrisināt šo visu krāpšanu? Arī es esmu šīs mahinācijas upuris.
Nedz naudas, nedz preces!

о Олег 1603 08.10.2020
Обман.

Тупо КИДАЛОВО! Оплатил заказ (94235) 03.08. Товара, естественно нет. Звоню по 2 раза в неделю, а денег-то тоже нет. Первый раз так лохонулся.

A ArtyArty 09.01.2021

А долго ждать ответа от полиции? Написал месяц назад заявление через портал "latvija.lv",в ответ получил только то,что моё заявление приняли и всё...