AtrisinātaProffit - Krāpšana

Proffit.lv mājas lapā pasūtīju iphone telefonu. Mans pasūtījuma nr. # 97618, (10.09.2020) veicu avansa maksājumu. Atnāca ziņa, ka pasūtījums būs 5-6 darba dienu laikā. Dienā, ka jābūt telefonam, uz telefonu atnāca ziņa, ka tiek piešķirts tracking numurs. Zvanu uz omniva, bet viņi Saka, ka pieteikts numurs ir, bet reāli nekā netiek ielikts un nekas nav nodots viņiem... Zvanu atkal uz proffit.lv norādīto telefona nr. , piegāde tiek atlikta... Atkal uz 5-6 dienām. Interesanti. Vai tiešām arī es tikšu apkrāpta. Proffit.lv tiešām krāpj? Ja viņi atkal mānīsies, nākamais solis - patērētāju tiesa un iesniegums valsts policijā. Kā man ies, solu, atkal informēt! Negribās, ka mums, pircējiem, jāsastopas ar nejēdzīgām mahinācijām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Inese (Rīga) 18.09.2020

Šodien ar OMNIVA kurjeru saņēmu savu IPhone. #97618. Avansa iemaksa: 10.09.2020. Prece saņemta 18.09.2020. Paldies Proffit.lv.

R rekins88 17.09.2020

Griežāties uz korbotex.lv. Krapnieki ar Jūsu naudu tagad tur.

A anna36 21.09.2020

Lūdzu nemaldiniet.

A anna36 21.09.2020

Visiem cietušajiem jāraksta policijā un PTAC!