Proffit.lv - Krāpšana

Interneta esmu diezgan daudz dažādas mantas pasūtījis, bet ar šitādu servisu saskāros pirmo reizi. Nekad pirms tam nebiju maksājis avansa rēķinus internet veikaliem, jo nav zināms kādā stāvoklī atrodas uzņēmums un vai neiet uz grunti un, kā Saka savāc pēdējos pasūtījumus, pirms pārrakstīt uzņēmumu uz kādu Ukrainas pilsoni:) tākā vajadzēja gāzes plīts virsmu, lai Degļi butu romba izkārtojumā uz plīts virsmas atradu tieši tādu proffitt.lv. Tas viss 2020. Jūnija sākumā Saka ka jāsamaksā vispirms un tikai tad prece tiks pasūtīta. Avansa rēķins protams darīja uzmanīgu, bet zināju, ka dotā firma ne pirmo dienu strādā Latvijā, labi atkāpšos no principiem un samaksāju, tai skaitā + cepeškrāsni tās pašas firmas lai nebūtu kaut kur jāmeklē. Kopā 673 eiro. Solīja ka būs jāgaida, ilgāk nekā parasti, jo dēļl cov-19 ir problēmas ar piegādi. Tāka baigi nedega labi pagaidīšu. Un tad sākas. Nezinu cik reizes tur pārlika to piegādes laiku, bet 2020 augusta sākumā zuda vairs kaut kāda ticība, jo reāli redzams, ka tiek uz muļķi ķerts, kā arī neko normāli paskaidrot, uzrakstīja lai atgriež naudu. Tad sākās otrais cēliens, kad pagāja viņu pašu noteiktās 7 darba dienas, zvanu, operātors tikai atbild, ka nodos grāmatvedībai un tā vairākas reizes. Kad nedēļa jau bija pagāJusi un nauda kontā tā arī vēl nav atskaitīta, uzrakstīju ptac iesniegumu ar visiem rēķiniem un e-pasta saraksti. Pagāja vēl pāris dienas ne no vieniem ne no otriem nekādas reakcijas.23.08.2020 kārtējo reizi uzvanīju proffit.lv saņēmu standarta atbildi, drīz būs, grāmatvedībai nodots utt. Tad sūdzības izlasīju, ka nostrādāja vienam naudas atgriešana ar to, ka nosūtījis proffit epastu, kur informējis, ka griezies Ptac, pēc kā stundas laikā saņēmis naudu atpakaļ. Tā kā nebija jau ko zaudēt izdarīju tieši tā pat pārsūtīju savu iesniegumu ptac uz proffit un 3 stundu laikā voaļā saņemu naudu atpakaļ, kas bija iesprūdusi pie viņiem vairāk kā 2,5 mēnešu.

Rezumē turaties pa gabalu no viņiem. Izskatās ka reāli nekāds pasūtījums nemaz no viņu puses netiek veikts, bet iegūst apgrozāmos līdzekļus uz 3 mēnešiem un tikai tad, kad klients jau sāk sūdzības rakstīt tikai tad atskaita atpakaļ. Starp citu izskatās, ka viņiem ir vēl otrs saits, jo tas ir gandrīz identisks viņu majas lapai.

J

Komentāri (5)

A aicis24 25.08.2020

Viņi taka vairs neeksistē,domāju tapēc paņem naudu un uzmet visus,jo viniem ir pajāt vienkārši.

J Jānis 25.08.2020

Dotais Sia ir Kasija reģ.nr.40002064010, kuriem ir izveidots interneta veikals Proffit.lv.

J jonnydeep 26.08.2020

Otrs veikals, kurš piekopj to pašu praski ir korbotex.lv. Mājaslapa veidota identiskā stilā kā proffit.lv un arī ir 100% priekšapmaksa

J Jānis 26.08.2020

Nu negribējas rakstit otras majas lapas nosaukumu, mazums, bet jā, uz 99% parliecināts ka tas ir viens un tas pats kantoris.

A Aizliegtais auglis 29.08.2020

karbotex?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes