www.sudzibas.lv Proffit Slikts serviss, iespējams arī krāpšana

Proffit - Slikts serviss, iespējams arī krāpšana

Pasūtīju portatīvo datoru un mani uzreiz brīdināja, ka piegādes laiks būs 9-10 darba dienas, jo prece nāks no piegādātāja, pēc noteiktā laika - nekādas ziņas, pēc mana epasta nosūtīšanas, gan saņēmu ziņu par piegādes datuma maiņu, bet arī šajā dienā piegāde nenotiek, telefoniski sasniegt šo iestāde nevar (jau 3 dienu) , uz maniem epastiem vairs neatbild.

28.04.2020

Atbilde no Proffit Support Pārstāvja atbilde 29.04.2020

Cienījamais klients! Mēs atvainojamies par prēces kavēšanu. Ņemot vērā milzīgo ienākošo pasūtījumu plūsmu situācijas ar Covid19 dēļ , Jūsu pasūtijums aizkāvējas . Tomēr situācija, kurā visas 3 darba dienas (veikals nestrādā brīvdienās un šī informācija ir norādīta mūsu vietnē) neatbild uz zvāniem, nav iespējama. Pat ja klients nevar mūs sasniegt, jo ienākošā līnija ir pārslogota, mēs vienmēr atzvanām tajā pašā dienā vai nākamdien no rītā. Mēs arī vienmēr atbildejam uz e-pastu tik ātri, cik iespējams. Mēs nekad neesam bijuši un neesam krāpnieki. Kā informēja darbinieks sarunā, Jūsu portativais dators jau nonāk mūsu noliktavā un tiks piegādāts tuvākajās dienās (līdz 5.05.2020).

Ar cieņu,
Proffit.lv