www.sudzibas.lv Proffit Pārdod preci kas nemaz nav veikalā

Proffit - Pārdod preci kas nemaz nav veikalā

Pārdeva portatīvo datoru, kas nemaz neatradās viņu noliktavā, nebija viņiem pieejams, pēc divām nedēļām, atnāk pele kura bija pasūtīta līdz ar datoru, bet dators neatnāk, pirkums sadalīts divos sūtījumos, proffit Saka ka nodots omnivai, omniva Saka ka viņiem nav nodots piegādei. Pēctam proffit paSaka, ka teica jau iepriekš teikUši esot ka datora statuss nav zināms.
Tad ko viņi gaidīja? Domāja ka pircējs vienkārši aizmirsīs un neprasīs atgriest naudu? Un vel vispār vel pēc tā, jāraksta kautkāda pretlikumīga "naudas atgriešanas forma" nekur, nekad, nav jāraksta iesniegums lai atgriestu naudu!
Nekad sūtot no vairāk ka 10 dažādiem internetveikaliem neesmu saskāries ar šādu cilvēku mānīšanu.

Tl: dr
pārdod preci ko nevar piegādāt.
Pretlikumīgi vilcina naudas atgriešanu par šo preci.
E-pastos raksta pavisam analfabētiski.
Procesa vilcināšana.
Pievienoju screenshotus un "naudas atgriešanas formu".

Pēdejais krāpnieku kantoris, 1/10. Vairs neredzēsiet nevienu sūtījumu un neieteikšu nevienam lietot jūsu miskastes saitu. Ptac tiks iesniegta sūdzība par jūsu naudas atgriešanas iesniegumiem.

16.03.2020

BondsBonds 17.03.2020

Neraudi. Lielie tirgotāji dara to pašu. Paskaties cik sūdzību. Civilizētās valstīs izmanto formas oficiāliem pieprasījumiem, piem., iesnieguma veidā kir norādīta visa info, kas, ko par ko, par cik.