www.sudzibas.lv Proffit Neizpildīts pārsūtījums

Proffit - Neizpildīts pārsūtījums

Gaidīju 6 nedēļas (zvanot katru nedēļu) , kad paprasīja pagaidīt vēl 7 nedēļu, atteicos no pasūtījumā. Man pieprasīja uzrakstīt iesniegumu naudas atgriešanai. Pēc 17 dienam no iesnieguma iesniegšanas brīža piezvanīju, solija atgriezt naudu nākamnedēļ, pateicu ka pēc likuma naudai bija jābūt manā kontā 14 dienu laikā, un viņiem ir 2 dienas to atgriešanai citādi es rakstīšu ptac'am. Nauda atnāca tajā paša dienā no lietuviešu konta (!?) (apmaksa bija paveikta uz lv kontu) . Spriežot pēc sūdzībām tē un pēc komentāriem salidizini.lv ir sajūta ka firma vienkārši izmanto naudu citurviet un pēc tam atgriež.

Papildināts noban 15.08.2020

Ждал заказ 6 недель, когда попросили подождать еще неделю - отказался. Попросили отправить е-майл с формой отказа. Через 17 дней позвонил узнать что с возвратом денег - сказали или в конце этой или на след. неделе, ответил у вас 2 дня или пишу в Центр по Защите Прав Потребителей ибо по закону за 14 дней деньги уже должны были быть у меня на счету. Деньги пришли тем-же вечером с литовского (!) счета (я оплачивал заказ на ЛВ счет). Судя по жалобам сдесь и отзывам на salidzini.lv контора прокручивает деньги в другом месте и потом возвращает.

N