www.sudzibas.lv Proffit Neatmaksa naudu 481.40

AtrisinātaProffit - Neatmaksa naudu 481.40

Pasūtits lenovo dators, apmaksāts 23.07.2020 - līdz šai dienai nāk solījumi uz e pastu. Ka ari naudas atgriesanas blanka ir aizpildita un apstiprinata, naudu 481.40 solija atmaksat 21.08.2020 bet diemzel nav.
Maksājums veikts no bankas citadele no aljonas azarovas rekinsrff20072293354 pasutijuma nr. #93354. Visa informacija ir izprinteta no e-pasta visi solijumi, kuri netika izpilditi,24.08.2020. Vedisu visus pieradijumus nogadasu brivibas55-ptca. Vid.Gov.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta [email protected] 22.08.2020

KRAPSANA

Džozefīne 22.08.2020

Pērkot preces par šādām summām vienmēr ir jāatzīmē, ka samaksa būs pie preces saņemšanas, kad atvedīs, tad arī samaksās. Tā tomēr ir liela summa, lai pārskaitītu un cerētu, ka viss tūlīt notiks.

A [email protected] 22.08.2020

godigie cilveki ,viemer tic,kad citi ir tadi pasi godigi un uzticami

Džozefīne 22.08.2020

Ka nevis kad.
Un mūsdienās godīgu cilvēku prakstiski vairs nav.

D Dreiks 22.08.2020

Es vienu reizi ieberzos ar vienu iveikalu uz 300€ un kopš tās reizes, izvēlos tikai tādus iveikalus, kur maksāt varu tikai pie preces saņemšanas, vai arī braucu uz tādu veikalu, kur preci varu nopirkt uzreiz. Kaut vai tas ir dārgāk, bet nav nekāda gaidīšana.

MacBeton 22.08.2020

Kur prāts pirkt tādu preci kaukādā fiktīvā sūdu bodē?
Un uz PTAC vari necerēt. PTAC atbild otmazkas un parakstās ka tas ir tikai viņu viedoklis.