www.sudzibas.lv Proffit Krāpšana, slikts serviss, neatbilstība sniegtai informācijai

Proffit - Krāpšana, slikts serviss, neatbilstība sniegtai informācijai

26. Jūnijā pasūtīju Rog Ranger Datorsomu rēķinā tika norādīts, ka preci piegādās 10-12 darba dienu laikā. Pēc noteiktā laika neviens ar mani nesazinājās, zvanīju pats. Vienojāmies par piegādi 4. Jūlijā. Pēc tam piegāde katru nedēļu tika pārcelta. Pēc 2. Pārcelšanas reizes teicu, lai atgriež naudu. Aizpildīju naudas atgriešanas veidlapu, kur bija norādīts, ka tā tiks atgriezta 6-7 darba dienu laikā.
Šodien ir jau 9. Diena, naudas vēl arvien nav. Saziņa tik, cik pati zvanu, visu laiku viena un tā pati atbilde, ka iesniegums nodots grāmatvedībai. Pēc divu mēnešu gaidīšanas ne prece piegādāta, ne nauda atgriezta. To sauc par krāpšanu.

Papildināts cornel1us 17.08.2020

Nekādi , ignorē vienkārši un viss .

C

T Taisnīgums99 17.08.2020

Nee, tā nav kraapshana, jus zinajat, ka preces piegade var kaveties. Nu tad jums ir jagaidai!

C cornel1us 31.08.2020

Atgrieza naudu tikai , kad uzrakstīju PTAC un iesniegumu valsts policijā !