Proffit - Krāpšana

Avansu pieprasa apmaksāt vienas darba dienas laikā. Pēc pilnas avansa saņemšanas netiek ievēroti piegādes termiņi.
Zvanot vienmēr Saka, ka ''ir ceļā'' un pagarina par nedēļu. Pēc 3 nedeļam man apnika, pieprasīju un iesniedzu naudas atgriešanas iesniegumu. Saka, ka 10 darba dienu laikā atgiezīs. Ir 11 darba diena un nekas nav atgriezts. Uz nummuru 22115533 neviens vairs maģiski neceļ.

Iesniegts iesniegums ptac. Un izskatās ka arī vp par krāpniecisku darbību

B bestzenit 28.10.2020

Tada paša lieta... Numurs bloķets jau bloķets, tikai PTAC var palidzet...

B bestzenit 28.10.2020

Laipni ludzam kluba ))))

Ivo 28.10.2020

Runājot par šo Proffit es tik tiešām nesaprotu kā var neatrast vainīgo, jo cik saprotu iesniegumu VP ir 100tiem, ja es būtu cietušais es esmu uz 100% pārliecināts, ka būtu vainīgos jau sen atradis.
1. Kāds ir reģistrējis firmu
2. Kāds ir reģistrējis domejnu
3. Kāds ir piereģistrējis un/vai īrējis offisa adresi
4. Ir konts uz kuru tiek/tika skaitīta nauda - pēc VP lēmuma bankai ir pienākums sniegt informāciju par patiesā labuma guvēju.

Manuprāt šāda mēra krāpniecību kā minimums nedrīkst atstāt bez ievērības.

S svera 28.10.2020

Pilns internets ar sūdzībām par šo kantori.
Vai tiešām cilvēki ir ar mieru pirkt kaut ko no kaut kādas firmas ( īpaši pirmoreiz ) un nepainteresējas kas tā par firmu ? Nopietni ? Un nemulsina citreiz liela cenu atšķirība salīdzinot ar citiem tirgotājiem ? Arī tas nešķiet aizdomīgi? Nu ja tā, tad paši esiet vainīgi...

Ivo 28.10.2020

svera tev gluži taisnība nav, šīs afēras veidotājs, liekās vairāk vai mazāk orientējās IT un web dizaina veidošanā, tajā pat laikā nedaudz saprot arī socialoģijā.
Viss tika darīts tā, lai attiecīgais portāls maksimāli īsā laikā dabūtu maksimāli daudz klientus, šajā laikā sevi pozicionējot kā super izdevīgu un uzticamu sadarbības partneri. Šādas shēmas ir bijušas Krievijā, acīmredzot persona, kas stāv aiz šī Proffit ir smēlusies idejas no turienes. Pēc fakta gan viņš ir visparastākais pamuļķis, jo Latvija ir pietiekami maza, lai šādas afēras taisītu, noķers jebkurā gadijumā.

Ivo 28.10.2020

un aizmirsu pieminēt ļoti svarīgu faktu pēc kura var ļoti viegli uzziet uz vainīgā pēdām, kāds taču ir maksājis www.salidzini.lv par reklāmu. Un es domāju, ka salidzini.lv, lai nezaudētu savu reputāciju, jo šobrīd tā tas notiek, pienākums ir informēt sabiedrību par personu, kas to ir darijis.

O Oskars 28.10.2020

Par šo veialu ur 131 sūdzība, bet cilvēki turpina pirkt tur 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

L looneylv 04.11.2020

Notikumu updeits: zvaniju pagājušonedēļ PTAC uzprasīju kādu updeitu, teica ka mēneša laikā mana atsūtīs oficiālu vēstuli bet par cik esmubuzzvanījis tad arī izklāstīja, ka no valsts policijas puses ir uzsākta krimināllieta pret sia un pret tās galveno valdes locekli.

Visa turpmākā lieta ir policijas rokās un ptac neko nevar vairs izdarīt. Ieteica rakstīt iesniegumu policijā par krāpniecisku darbību un obligāti pierakatīt, ka esmu cietušais un izklāstīt visu tonpašu ko viņiem un pievienot visus dokumentus.
Tā nu pagājušo nedēļ, caur latvija.lv ir iesniegs iesniegums bet pagaidām no policijas nekādu ziņu.

Ticēsiet vai nē bet tanī brīdī, ka iemetu telefona modeli salidzini.lv viņa recenzijas uzrādijās 4* un neviena negatīva komentāra. Nezinu kā tas ir iespējams bet tā bija, iegāju lapā pasūtīju... Aizsūtīju avansu un tikai tad iedomājos apskqtīties google recenzijqs un tur ieraudzīju negatīvu ainu, ieejot salidzini atsauksmēs tur arī tādas pašas negatīvas atsauksmes.
Nezinu kā tas ir iespējams, varbūt caur google reklāmām vai kā. Iekešoja ka meklēju un parādija ko vēlos redzēt. Un lēti(80€ lētāk ne kā citur)... Nebiju pietiekami uzmanīgs.

L looneylv 06.11.2020

Šāda ziņa no PTAC:

Ir jāsūta sūzība un sevi jāpiesaka, kā cietušo policijā. Jo PTAC vairs nevar neko izdarīt pret viņiem jo ir uzsākts Kriminālprocess.
Var arī elektroniski: