Proffit - Krāpšana

Tika pasūtīts telefons 03.09.2020 solīja 1-2 darba dienu laikā piegādāt tas netika izdarīts atteicos no pasūtītāja un uzrakstīts tika iesniegums par līdzekļu atgriešanu pagaidām ne nauda netiek atgriezta uz telefona zvaniem neatbild krāpnieku kantoris priekš muļķiem.

R

B bestzenit 26.10.2020

https://company.lursoft.lv/lv/kasija/40002064010, kompanija izslegta no PVN maksātāja...

J Jelgava01 26.10.2020

Laikam iet uz slēgšanu un nogrims ar visiem parādiem. Es tik brīnos, ka tādiem vēl atļauj darboties un turpināt pieņemt naudu no cilvēkiem. Tīra krāpšanās - vajadzēja cietumsodam sekot.

D Dreiks 26.10.2020

Nekas tur nenogrims, jo viņi nav reģistrēti Lv un Lv neko viņiem nevar izdarīt.

J Jelgava01 26.10.2020

Nezinu gan kur jums tāda informācija. SIA KASIJA ir viens īpašnieks, fiziska persona, kas arī atbild likuma priekšā par krāpnieciskām darbībām.
Skatos, ka VIDā viņiem nodokļu parāds jau 11 084.20 EUR