Proffit - Krāpšana

Pasūtīts un samaksāts par preci. Piegādi visu laiku pagarina. Preci nesaņēmu. Uzrakstu iesniegumu par naudas atgriešanu. Sola atgriezt naudu 10 darba dienu laikā. Pagājušas 27 darba dienas - nauda nav atgriezta.
Uzrakstīju savai bankai pieprasījumu maksājuma atsaukšanai. No bankas saņēmu ziņu, ka maksājumu nav iespējams atgriezt, jo klienta konts ir slēgts.
Esmu uzrakstījis sūdzību patērētāju tiesību aizsardzības centram un valsts policijai pamatojoties uz krimināllikuma 177. Panta par" krāpšanu"

E

E Edgars 05.10.2020
Krāpšana

Prece pasūtīta/samaksāta, piegāde nenotiek norādītajos datumos, visu laiku pagarina piegādes laikus. Kad uzrakstīts iesniegums par naudas atgriešanu, sola atgriezt naudu 10 darba dienu laikā. Tas nenotiek. Naudu neatgriež vispār. Uzrakstot bankai pieprasījumu maksājuma atsaukšanai, uz ko banka atbild, ka maksājumu nav iespējams atgriezt, jo klienta konts ir slēgts. Ir uzrakstīta sūdzība PTAC un Valsts policijai.

T Taisnīgums99 05.10.2020

Uzrakstiit jau jus varat jebko, tik njemot veeraa Jusu prata spejas gan sudzibai, gan iesniegumam nekadas jegas nebuus, iesnieguma rakstiishana tikai nelietderigi izskjerdee nodoklju maksaataaju naudu.

Kārtējo reizi pārliecinos, ka tev noteikti ir sakars ar šo krāpnieku internetveikalu. Par kādu nelietderīgi izšķērdētu nodokļu maksātāju naudu, tu murgo? Pēc tavas murgainās loģikas iznāk, ka policija nelietderīgi izšķērdē nodokļus?! Tava uzturēšanās cietumā, gan būs nelietderīga nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana!

T Taisnīgums99 06.10.2020

Policijai ir jaarisina noziegumi peec to piederiibas, esoshaa lieta taada nav.
Iesniegumu policijai ir pienaakums formaali izskatiit, esoshajaa gadijumaa lieta tiks zibens aatrumaa izbeigta, lidz ar to jeega no taa nekaada nebuus tikai lieks darbs policijai un punkts.
Jus savu viedokli vai emocijas varat paturet pie sevis. Es rakstu par zinaamiem faktiem.

K Kārtējais cietušais 08.10.2020

Taisnīgums ir parasts trollis ignorējiet šo sabiedrības pabiru

VP ir uzsākuši kriminālprocesu par doto kantoru par krāpšanu

T Taisnīgums99 08.10.2020

Trollji visi kaa viens turpina veikt pasuutijumus veikt avansa maksaajumus.

Tas kriminalprocess atri vien tiks izbeigts - ja to tu nesaproti, man tevis zheel.

K Kārtējais cietušais 09.10.2020

žēlo sevi, ka pašrealizēties vari tikai trollojot internetā nelaimes čupiņa

T Taisnīgums99 09.10.2020

To jau tu par sevi, mazais chiikstuli, cik stulbam ir jabut, lai apzinati rikojoties zaudetu naudu tadam proffit.
Tur tev zimogs uz muzhu. Ja nebutu tik maz gadi, gan jau Banka baltija vai LK ari naudu butu zaudejis.

J jezinskis 06.10.2020

Esmu līdzīgā situācijā. Varat, lūdzu, paskaidrot, ar kādu mērķi rakstījāt iesniegumu policijā? Un apmēram ar kādu saturu? Vienkārši, lai sauktu pie atbildības īpašniekus un slēgtu uzņēmumu? Tagad domāju, vai man jāraksta policijai vai nē (PTAC jau uzrakstīju), jo visi te saka, ka raksta, bet es nesaprotu priekš kam. Atgriezt naudu tas taču nepalīdzēs? Es plānoju vērsties pret viņiem ar maza apmēra prasību. Neesmu dzirdējis par naudas piedziņas mehānismiem caur policiju...

T Taisnīgums99 06.10.2020

Intereses peec, kaa Jums skjiet, kas buus ar to sia tajaa briidii, kad Jusu "mazaa apmeera prasiiba" tiks izskatiita?

J jezinskis 07.10.2020

Pēc pieredzes, tas var būt jau pēc dažiem mēnešiem - vai nu būs likvidācijas procesā, vai nebūs. Ja būs, tad būs lielākas izredzes kaut ko dabūt no likvidatora.
Bet īsti nesaprotu jautājumu - zināt labāku naudas piedziņas procedūru? Kompānija "Arvik"? :D

T Taisnīgums99 07.10.2020

Aizmirstat Jezinski, tur nebus absoluti nekadas izredzes kaut ko dabut, kad uznjemums tiks "likvideets".
Maaciiba un zinashanas maksaa naudu!

K Kārtējais cietušais 08.10.2020

Iesniegums policijā ar atsauci uz Krimināllikuma 177. pantu - krāpšana, un Negodīgas Komercprakses Aizlieguma Likuma 9. pantu

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

J jezinskis 06.10.2020

Ceru, ka veikala īpašnieki to lasa - JŪS MAN ESAT PARĀDĀ VISMAZ DIVAS STUNDAS SEKSA!