Proffit - Krāpšana

Redzu ka ir daudz tādas sūdzības. Man bija tāpat: 13 jūlijā pasūtīju playstation4, naudu samaksāju uzreiz, un saņēmu atbildi ka prece būs pagādātā 10-12 dienas laikā. Kā jau bija vairākiem, viņi pārcēla piegādes datumu 2 reizes, paskaidrojot ka vainīgs piegādātājs. Pacietība beigusies un es prasīju atgriezt naudu. 7 augustā viņi atsūtīja iesniegumu, kuru es aizpildīju un aizsūtīju viņiem atpakaļ. Naudu nedabūju. Pēc mēneša prasīju viņiem kur ir mana nauda, un tie atvainojās un teica ka pateiks grāmatvedībā lai naudu atgriež ātrāk. Šodien ir 22 septembris, un naudas joprojām nav. Izskatās ka viņi iet uz bankroti, un mēģini dabūt vairāk naudas un pazust. Es nekādā gadījuma nerekomendēju kaut ko no viņiem pirkt!

K Kārtējais cietušais 23.09.2020

Uzreiz iesniegums VP un PTAC, jo ilgāk gaidīsiet jo lielāka iespējam ka nedabūsiet atpakaļ neko. VP iesniegums obligāti, jo PTAC atbilde ir: "nu bet kādam viņi to naudu atgriež".

VP iesniegums ar atsauci uz Krimināllikuma 177. pantu "Krāpšana"

G Gvido :-) 02.10.2020

Vai, sanāca atrisināt šo atrisināt? Arī es esmu šīs mahinācijas upuris?