Proffit - Krāpšana

Lai saņemtu bezmaksas juridisko palīdzību (pārstāvību kriminālprocesā) , cietušie no proffit darbības ir aicināti sazināties ar advokātu Andri Dimantu - 28350347; Andris. [slēpt]@gmail.com. Uzņēmums, kas veica zemāk aprakstīto pasūtījumu jau ir vērsies policijā ar iesniegumu par kriminālprocesa ierosināšanu par krāpšanu.

Scenārijs tāds pats kā visās pārējās sūdzībās, kas ir šajā portālā par proffit. 12. Jūlijā pasūtījām preces ~900 eur vērtībā. Sludinājumā bija norādīts, ka preces ir noliktavā pieejamas. Veicām priekšapmaksu. Rēķinā norādītajā termiņā tās netika piegādātas. Sāka pagarināt piegādes termiņus. Pēc tam jau pa telefonu stāsta, ka preces jau ir noliktavā un 100% būs noteiktā datumā. Protams, nekādu preču nav. Stāsta visādas muļķības - papildus pārbaudes pie robežām u. Tml. Es pieprasīju jebkādus pierādījumus par to, ka preces vispār ir izsūtītas, ko viņi protams man neatsūtīja, jo šādu pierādījumu acīmredzami nav. 11. Augustā aizsūtīju iesniegumu par naudas atgriešanu. Solīja to izdarīt 6-7 darba dienu laikā, bet, protams, tās atkal ir muļķības. Līdz pat šim brīdim neko neesam saņēmuši atpakaļ.

Apstākļu kopums rada pamatu uzskatīt, ka viņi ar reālu saimniecisko darbību nenodarbojas. Tā visticamāk ir piramīdas shēma. Proti, savāc priekšapmaksas un tad velk garumā laiku. Kādam visticamāk atgriež, lai nevēršas policijā u. Tml. , un to finansē no jaunajiem pasūtījumiem.

A Antra Oša 06.09.2020

Paldies par informāciju! Mans SIA joprojām gaida atmaksu par preci, kura tika pasūtīta jūlija sākumā 286 EUR apmērā, esam gatavi cīnīties pret šo negodprātīgo rīcību apvienojot spēkus ar pārējiem šī veikala apmuļķotajiem.

K Krāpnieku kantoris 09.09.2020

Droši veiciet iesnigumu policijā, naudu viņi atgriež tikai pēc vēstules saņemšanas no VP.