Proffit - Krāpšana

Tātad veicu pasūtījumu proffit internet veikalā 03.08.2020. Prece telefons. Vakarā piezvana no veikala un Saka ka preci varot piegādāt nedēļas laikā, tikai no sākuma jāsamaksā. Es sak nav problēmu. Nākamajā dienā veicu maksājumu 370.04 eur par telefonu.
Pagāja nedēļa, no preces ne vēsts. Zvanu pats. Protams ar grūtībām sazvanu, Saka ka prece kavējas, būs nākamnedēļ.
Man ir skaidrs, preci nesagaidīšu, saku ka nevēlos vairs preci, lai atmaksā man naudu atpakaļ. Atsūta veidlapu, es aizpildu un 13.08.2020. Nosūtu ar lūgumu atmaksāt naudu. Vēl joprojām nav naudas. Sazvanīt nevar ne uz vienu numuru.
Diezgan čābīgi. Sūdzēšos patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Opā, pavērsiens. Kamēr rakstu šo ziņu, beidzot klausules galā kāds sāk runāt. Sieviete Saka ka piegādātājs naudu nemaksā atpakaļ. Ok, bet kad man atmaksās? Saka ka pēc 14 dienām no veidlapas saņemšanas. Tas nozīmē ka pēc visa spriežot man būtu jābūt naudai 27.08.2020. Nu ko - gaidīsim.

J jonnydeep 25.08.2020

Veikalam jau pašam ir jāatmatmaksā nauda, nevis Jums vēl jāgaida uz kaut kādiem piegādātājiem. Neticās, ka veikalam pašam bankas kontā ir 0 EUR. Jūs vienkārši čakarē, lai ilgāk varētu novilcināt laiku.

T tako691 25.08.2020

Man ir līdzīga situācija ar šo pašu veikalu. Visu laiku velk laiku un atrunas saka. Dēļ šī veikala esmu pazaudējis mēnesi vismaz laika ziņā. Nav ne telefona, ne naudas. Šodien arī necēla.

K Krauja 25.08.2020

Es mēnesi gaidīju ledusskapi- nesagaidīju. Tagad noteikti naudu arī būs jāgaida mēnesis...

T tako691 25.08.2020

Es domāju , ka naudu neredzēt kā savas ausis. Droši ņemat pierādījumus un dodaties uz PTAC. Nevelkat laiku. Tas var vilkties mūžīgi.