Proffit/ Kasija SIA - Krāpšana

Прежде чем делать полную предоплату этой конторе, учтите, что офиса у них нет, юридический адрес липовый. В случае чего вернуть товар, вернуть уплаченные средства или просто связаться - невыполнимая миссия. О сроках поставки и наличие товара врут. Цены очень низкие, налоги не платят вообще. Рано или поздно Vid их закроет и заплатившие предоплату останутся ни с чем, как уже не раз было с подобными интернет магазинами. Помните - скупой платит дважды.

J

A Arturs Knope 29.07.2020

Sveiki! Nekas, es saku vēlreiz nekad neiepērkaties šajā veikalā.
Sākumā sola piegādāt preci ( 6-10) dienas un tad sākas, tagad nav,būs pēc nedēļas un tā 25 dienas no vietas.
Tad paši sakali ņemot naudu atpakaļ. Naudas atgriešana 6-7 darba dienas.
Un tad atkal sākas paiet 10 dienas, un aiziet katru reizi kad zvani vai raksti, nauda būs rīt.
Kad nauda būs, kas to lai zin...

S SANDRA PĒRKONE 12.08.2020

MĪĻIE TAUTIEŠI, NEPASŪTIET NEKO INTERNETA VEIKALĀ PROFFIT, KUR NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU JĀVEIC UZ SIA KASIJA. PRECI NEPIEGĀDĀ, NAUDU PĀRSKAITĪJA TIKAI TAD, KAD UZRAKSTĪJU IESNIEGUMU PTAC.