www.sudzibas.lv Proffit bezServiss, krāpšanas pazīmes

Proffit - bezServiss, krāpšanas pazīmes

Sia kasija ir krāpnieku kantoris. Serviss nekāds. Pats zvani, pats jautā, pats domā: būs prece vai nē. Nevieni no šiem tirgoņiem tas neinteresē. Varat rakstīt atbildēs uz sūdzības.lv visu ko vēlaties: - visi jūs aprunā, visi ir konkurenti, nelabvēļi u. T. T. Nav ienācis prātā, kad solat ko tādu pārdot vajadzētu arī tā darīt?
Tādam veikalam kā jūs nav konkurentu.
Apsveicu.
Tautai jāzina savi varoņi.

18.06.2020

ē

ē Ēriks 22.06.2020

Neviens nekur nevienam nav zvanījis. Pirkstu pat nepakustinās, kamēr klients nesāks meklēt naudu. Muļķības nerakstiet savās "atbildēs" un sākat vienreiz strādāt.
Tautai jāzina savi varoņi.

A Armands Haijfaiv 25.06.2020

Žēl, ka mēģina kaut kādu kompromisu panākt tikai tad, kad jau raksta sūdzības. Pats arī te naudu esmu melnajā caurumā iesūtijis, ne preces, ne naudas, rīt atkal jāzvana un jāprasa, jo paši nekad dzīvē neatsūta nevienu paziņojumu vai nepazvana, lai pastāstītu, kas notiek. Iesaku citiem labāk piemest pārdesmit euro pie preces, paņemt tajā pašā 1a.lv un nebojāt nervus pasūtot šajā uzņēmumā, kas jau ''9 gadus strādājot''. 9 mēnešus varbūt būtu ticamāk, bet lai būtu.