www.sudzibas.lv Profesionālā skaistuma skola Neprofesionāla pasniedzēja skropstu pieaudzēšanā

Profesionālā skaistuma skola - Neprofesionāla pasniedzēja skropstu pieaudzēšanā

Aizejot uz skropstu pieaudzēšanas kursiem pasniedzēja ātri nodemonstrē 3 skropstu uzlikšaunu uz 1 acs un paziņo ka nevienam neko nepalīdzēs tālāk jāstrādā pašiem. Tad izsoļo no kabineta un gandrīz visu atlkušo laiku (~3h) pavada kaut kur ārpus. Tikmēr māceklis tur vnk eksperimentē un kaut kā pielipina skropstas. Lieki piebilst ka nekādu palīdzību, ieteikumus no pasniedzējas Elīnas nevarēja saņemt. Pat tajā momentā kad izbeidzās līme, mācekļiem nācās to atrast pašiem. Beigu rezultāts modelim ir drausmīgs uz ko pasniedzēja atbild ka mājās jātrenējas. Neesmu ieguvusi ne mazāko daļu no tā ko biju gaidījusi. Atklāti varu pateikt ka tādā veidā tika nosista vēlēšanās vispār ar skropstu pieaudzēšanu nodarboties. Vēl jo projām nezinu kā īsti tās pincetes jātur un jadarbojas. Nemaz nerunājot par meiteni kurai tās briesmas bija jāiztur un tagad jāstaigā apkārt ar šķidrām, šķībām skropstām.

I

M Mairita 07.07.2016

Muļķības! Pasniedzēja Elīna lieliski prot apmācīt un man nebija nekādu problēmu! Man bija individuālā apmācība. Sākumā teoriju izskaidroja un pēc tam parādīja, kā jāpieaudzē. Pārējais bija atkarīgs no manis. Uz maniem jautājumiem atbildēja un, ja nesapratu, paskaidroja. Tas, kā ir jātur pincete ir atkarīgs no paša cilvēka, es izvēlējos sev ērtāko variantu.
Varbūt Jūs neesat sapratusi atšķirību starp grupu nodarbību un individuālo apmācību? Skolas mācību aprakstā ir skaidri saprotams, ka grupu nodarbībā māca pamatzināšanas un pārējais ir atkarīgs no paša mācekļa. Es izvēlējos individuālo, bet draudzene bija uz grupas nodarbību. Viņai arī viss apmierināja. Galvenais ir trenēties.

M Marta Ezerkalna 07.07.2016

Neticami absurda sūdzība!!!
Pati mācījos pie pasniedzējas Elīnas, lieliski kursi, iemācījos un ieguvu visu ko vēlējos, gan no teorijas, gan no praktiskās daļas! Parādīja un iemācīja visu ko gribēju uzzināt, parādīja un lika pašam praktizēties par to, ko un kā likt, pie jebkurām grūtībām un jautājumiem vienmēr bija pieejama, un atbildes uz jautājumiem profesionālas!
TIKAI LOĢISKI, ka māceklis eksperimentē un mācās kā labāk un ērtāk pašam turēt pincetes, un kā pielīmēt skropstiņas. Jo reālajā dzīvē pašam tas ir jādara un no skatīšanās, kā to dara pasniedzējs neviens neiemācīsies, šim amatam nepieciešama pacietība un ļoti liela interese par to ko dari, šī sūdzība ir ĻOTI neadekvāta, pret pasniedzēju, ja māceklis neprot atdzīt to ka pašam tas neinteresē un nav gatavs ar to nodarboties!
Pati gāju uz individuālo apmācību un kontakts ar pasniedzēju bija vairāk kā lielisks, un modele arī ieguva lieliskas skropstas un vēlas tādas turpmāk arī nēsāt! Šajā gadījumā galvenais ir vēlme mācīties un nepadoties pie pirmajām grūtībām, kā arī neatlaidība un visu laiku izglītoties uz priekšu, jo tehnoloģijas attīstās un cilvēku vēlmes ir ļoti dažādas!

L LaumaKrumina 08.02.2017

Jūs abas ar Mairitu ļoti izklausāties pēc šīs skolas pasniedzējām :) Vēl jo vairāk tāpēc, ka abas piereģistrējušās vienā laikā un es pat teiktu, ka pat pēc runas stila esat viena persona :)

L LaumaKrumina 08.02.2017

Esmu dzirdējusi līdzīgas atsauksmes no citiem - teorija tiek pastāstīta ļoti īsi un praktiskā daļa jāveic patstāvīgi, kā jau šeit tika rakstīts, ka pasniedzēja parāda tikai pirmās trīs skropstas un pēc tam par apmācāmajiem aizmirst. Pati kādu laiku atpakaļ biju kā modele draudzenei, kura apguva skropstu apmācību šajā skolā. Sākumā iedeva teorētisko materiālu, kura lasīšanai bija dota apmēram stunda laika, pēc tam praktiskā daļa, kurā pasniedzēja parādīja pāris skropstu uzlikšanu un pēc tam vairs uzmanību nepievērsa. Rezultāts bija drausmīgs - skropstas pielipušas pie apakšējo skropstu aizsargspilventiņa, atdalīšana, protams, nepatīkama. Un pašas skropstas salipušas briesmīgos kušķos, bet sertifikātu, protams, dabūja, galvenais, ka samaksā par kursiem!

L Lenalena22 30.07.2020

Piekrītu laumai. Jo teorija bija apm 40 min gara. Labi tas būtu sīkums, pašiem jāmācās, bet beigās nepiedāvāja pat izrakstīt kvīšu grāmatiņas čeku par samaksāto, un kas pats trakākais, visi darba materiāli ir nopērkami alliekspress! Kurus pasniedzēja santiņa pārdod par xxxx reizes augstāku cenu. (ir aitiņas būs cirpēji) ) principā tikai uz rokas ir sertifikāts, un tālāk darbs pašam) ) ) protams no kļūdām mācāmiies un mācīsimies it visā. Pasniedzēja kā cilvēks ļoti sirsnīga un jauka. Bet ir lietas pie kurām skolai ir jāpiestrādā, jo savādāk mācīties gribētāju kļūs arvien mazāk ( (.