www.sudzibas.lv Pro Line D Par kārtridžu uzpildi

Pro Line D - Par kārtridžu uzpildi

gribēju izstāstīt kā šī firma krāpj cilvēkus par kārtridžu uzpildi. Gāju uzpildīt kārtridžu pirmo reizi, vairs neatceros cik samaksāju, bet teica ka pirmo reizi būšot dārgāk jo jāpērk vēl disks, kur informācija lai pirmo reizi palaistu uzpildītu kārtridžu, un teica ka nākošreiz būšot jāmaksā tikai par uzpildīšanu, taču ejot uzpildīt nākošo reizi, maksāju atkal par kārtridža uzpildi, to disku vēlreiz pirku, jo re vecais vairs nederot un vēl par kaut ko samaksāju, kā rezultātā sanāca 15lati, protams to disku nemaz neizmantoju, jo vēlreiz navajadzēja datorā neko instalēt, jo darbojās tāpat. nu padusmojos un viss. nu bet beidzās atkal tinte un gaju uz to pašu veikalu vēlreiz uzpildīt, un protams atkal tas pats stāsts, ka vajag disku jaunu un esot vēl melna strīpa uz kārtridža, tā esot jāmaina, protams šoreiz jau samaksāju 17 lati. atnākot mājās secināju, ka disks man kas maksāja 7 lati, tā rakstīts pieņemšanas aktā, nemaz nav iedots, un visi darbi paveikti tie paši kas otrajā reizē un melnā strīpa uz kārtridža vienalga ir. nu secinu vienu, ka nu uz šo firmu vairs nedošos, un padomājiet cilvēki, vai tā ir normāla attieksme pret klientu.vieni vienīgi meli.

I

E ezerzeme 13.12.2011

skopais maksā cik reizes?!

S Sauliite 13.12.2011

Definition of idiot - Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me...

S Saulītei 13.12.2011

Labvakar Sauliite! Šoreiz tev ir trāpījusies īsta losene!

S Sauliite 13.12.2011

Nu tik ļauni jau es uzreiz neteiktu, jo šaubos vai Jēkabpilī ir tik daudz iespējas tos kārtridžus sapildīt kā tas ir Rīgā ;)

S Saulītei 13.12.2011

Man liekas, ka ir pāris oficiālas vietas, kur to izdarīt, par kaktu meistariem man informācijas nav. Savas kārtridžas uzpildu pats, sanāk krietni lētāk.

S Sauliite 13.12.2011

Nu jā man ar nav informācijas, jo savas kārtridžas man darbs pilda. Pat nezinu ko darītu, ja pašai būtu kas jāpilda tagad :D

S Saulītei 13.12.2011

Būtu forši, staigātu krāsainiem pirkstu galiem!

S Saulītei 13.12.2011

Sauliite, tu "Odnoklassnikos" nepiedalies?

nepiedalos gan

S Saulītei 13.12.2011

Ļoti žēl, varētu patērzēt!Bet tu piereģistrējies, būs jautrāk!

R rojs22 13.12.2011

vai izdevigāk nav irkt neorģinālos kārtridžus kā piemēram, epsonam derīgiem, maksā vien 1.30LS, . kamēr orģināls 5-8 Ls, bet pildīšana, ja tiek veikta arī nav lēta.

L Linduki 30.07.2012

Jēkabpilī iekš autenes ir viens jauns kantoris, kur var uzpildīt kārtridžus. Neticami leti, laikam 3ls samaksāju tikkai, vēl nobrīnījos. Bet drukā viss idejāli, laikam šoreiz kantora nosaukums nav tikai tukši vārdi.