www.sudzibas.lv Pro Line D Ремонт нетбука

Pro Line D - Ремонт нетбука

Сдали нетбук в ремонт в громко названный сервисный центр на химии от prolined. Поломана часть клавиш и что - то плохо грузится система, то ли из - за поломанных клавиш, то ли еще что полетело.Попросили поменять часть клавиш и сделать диагностику железа.Нетбук взяли, бумажку дали и сказали позвонят. В течении 2 недель никаких звонков. Позвонили сами. Спросили как дела с нашим нетбуком? Сказали мастер еще смотрит... Он вам позвонит...Через несколько дней позвонил мастер и предложил поменять всю клавиатуру за 30 лат. Мы отказались и попросили сделать только диагностику. Еще через 1. 5 недели позвонили и сказали приходить. Пришли - говорят заплатите 10 лат и вам отдадут нетбук (Мастера мы так и не увидели...)Заплатили, отдали. Спрашиваем, а можно узнать результат диагностики, желательно в печатном виде. Да, говорят, можно и распечатали "windows загружается"Когда я спросила а в чем все - таки заключалась диагностика железа, нельзя ли узнать более подробно, то мне повторили опять эту же фразу "операционка загружается, что вам еще надо"Сервис убийственный: (

A

Komentāri (8)

J Juris 30.11.2010

STulbums! Ar šādu servisu sazinātie vajag tad tikai rakstiski!!! Oficiāli! Besī laukā, kad zina, ka tādā Daugavpilī nav 10 citi servisi pieejami, un tad atļaujas šitā nekorekti attiekties pret klientiem!!!

N neatkarīgsexperc:D 30.11.2010

viss pareizi, windovs palaižas vai ne? ja palaižas a ko vēl vajag? a klaviatūra praktiski neremontējas, tikai mainās, ko pasūtīji tas ir

I Imants 30.11.2010

Заказанная работа выполнена, система "загружается". Что еще надо ?
Или стало-бы легче, если ответили "нефиг клаву было ломать, коротнула при загрузке и слетели файлы в ...".
Хотите отчет о выполненной дефектации ? Тогда к 10 Лс добавьте еще 10 "за документ" (ну, не мастер же его сам будет печатать...).
Но сначала убедитесь что прога компа легальная !
А то можно за 10 Лс (за дефектацию без ремонта) получить ответик "...использовано нелицензионное програмное обеспечение... рекомендуется установка лицензионного...".

J Juris 01.12.2010

Ofigetj!!! Nahrenizēt šādu servisu!!! Normāli slēdzienam jānāk komplektā ar diagnostiku! Naudu maksā par rezultātu, un rezultātam ir jābūt arī taustāmam - šajā gadījumā tam bija jābūt papīram ar detalizētu info par diagnostikas rezultātiem.
Tas ka klaviere iespējams jāmaina, kliente zināja jau sākotnēji. Zināja arī to, ka Winda ielādējas!
Serviss ri paņēmis naudu neparko!!! Debils serviss!!!
Klientei ieteiktu sazināties ar servisa centriem Rīgā. Pa mazu naudu var nosūtīt iekārtu uz Rīgu - kādam ražotājam iespējams par uz ražotāja rēķina. Nafig šādu servisu kā ProlineD, kas klientam naudu paņem, bet darbu līdz galam nav padarījuši!!!

м Марис 01.12.2010

А что вы хотели за 10Ls?
Заказали бы сразу переустановку системы. А капаться в вашей операционке никому не интересно.

J ju 01.12.2010

Nu Rīgā eirodat.lv tieši tāds pats kantoris.Pieņem datoru remontā, pēc tam nosauc astronomisku cenu...un kad gribi savākt atpakaļ, tad izrādās, ka datora nemaz tur vairs nav.Jāgaida, kamēr sadabus atpakal, jo pasi nemaz nemāk remontet, bet izdāļā privātiem meistariem...Koroč starpnieki

J Juris 01.12.2010

Klau, Maris. arī 10 Lati ir nauda! Ja tas tā nav, tad dod šurp tos 10 latus tāpat vien! Es paņemšu!!!
Ja Tu no klienta ņem naudu, tad par pakalpojumu! Šeit jau nav runa par to maksāt vai nemaksāt! Loģiski, ka par meistara darbu ir jāmaksā, pat ja tā ir tikai diagnostika!!! Bet pretī ir jābūt rezultātam, slēdzienam, ka pa tiem 10 latiem viņš patiešām iekārtu ir skatījies, noteicis kas pie vainas, kas jāmaina vai jālabo, kādas izmaksas, utt.
Šis kantoris, saprotu, paņem naudu un pretī faktiski neko!!!

J Juris 01.12.2010

Ju, ar tiem lētajiem kantorīšiem, nevienmēr bet bieži ir problēmas! Tādas, ka paši neremontē, nez uz lielo servisu, kas reāli strādā! Tā servisa cenai uzmet pa virsu savu interesi un atdod klientam! ;) Vai arī remontu veic nu... kaut kā, kā nu prasdami. Bieži arī ir tā, ka viņiem nav ne instrumenti vajadzīgi ne iemaņas. Skatās vidikus no Youtube un mēģina strādāt!
Es tādiem savu tehniku nenesu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes