Privātuzņēmums - Kvalitāte

Ja jums tauta ir vēlēšanās lai mēbeles sāktu šķobīties, trepes uz otro stāvu sāktu dalīties, plaukti no sienas izgāstos noteikti griežieties pie tā saucamā galdnieka arta poļa mob.29448729. Tā sauktais minētais meistars ir no ulbrakas.

в Варвар 09.01.2021
Не платят заработанные деньги

Много говорят нехорошего про эту компанию Flavo,а я знаю точно одно,они каждый год меняют название,явно пытаясь заместить следы.Советую сразу обращаться в прокуратуру.Варюг надо наказывать.

V Valdemarsss 09.01.2021
Nogodikie ateiksme,maksa algu aploksne.

Šāda kompānija nemaksā atvaļinājuma nauda,maksa algu aploksne.Galvenis loceklis teica,ka alga 500 EUR ir normāla alga.Un viņi dzēst visus atsauksme no sūdzības,nezinu ka .Cilvēki neiesaku strādāt šajā uzņēmuma.

N Normis Zvejnieks 04.02.2021
Origo

epilseja vajag apsargi apsaukāji sit man apsaukaja mani man ir otrā gruoa

N Normis Zvejnieks 04.02.2021
Apsargiem

Apsargi rupji lamājas man iesita viensmani man nepatīk origo apsargs jo man ir otrā grupa

Izsludina kokursu darba vakacēs pa nebild uz zvaniem

Labdien! Man sauc konstantīns komanovskis vēlētos sūdzēties par kopāniju SIA As inkomerc holding.
Kaukāda krāpnieks katoris latvijā izsludina konkursu nebildi vai der kadidāts uz vakaci .

Krāpnieks kopānija paņem citus datu pazūd

Labdien! Man sauc konstantīns komanovskis vēlētos sūdzēties par kopāniju SIA Green Wire Media vakaces pasaka kur noļūst cv ne atbild uz vaniem kaukādi krānieku kopānija mans facebook notiek vārds Constantine Rex

Nodarbojas krāniecībā sola darbu pret cv beigās nebild

Labdien! Man sauc konstantīns komanovskis vēlētos sūdzēties par kopāniju SIA "ALICORN" Viņa izsludina dažāda vakaces un pat netbild uz zvaniem un cv savāc un pazūd kur paliek viss info neviens nezin
Facbook Constantine Rex

Krāpnieks kopānija kura izsudina kokursu pazūd citu cv datiem

Labdien! Man sauc konstantīns komanovskis vēlētos sūdzēties par kopāniju Altehs SIA Viņa izsludina dažāda vakaces un pat netbild uz zvaniem un cv savāc un pazūd kur paliek viss info neviens nezina
Mans facebook Constantine Rex

Krānieku kopānija savāc citu cv pazūd nebild

labdien! Man sauc konstantīns komanovskis vēlētos sūdzēties par kopāniju SIA Premium Solutions vakaces pasaka kur noļūst cv ne atbild uz zvaniem kaukādi krānieku kopānija mans facebookā var atrast Constantine Rex .

3 arodskola mācībā iestāde neiet ievēro valst norādītie masku plitiku

Labdien! Vēlētos rakstīt sūdzība par Rīgas 3 arodskolu
Viņi ne ievēro vals norādītos normas nelieto masku darba telpā .

V vitols 06.02.2021
Nemokiet sevi

Komunālo pakalpojumu nemaksātāji beidziet sevi mocīt,ja nevariet samaksāt ejiet dzīvot uz laukiem!

D dzintra beltiņa 06.02.2021
raustās

Tik šausmīgi raustās ,(ieslēdzas -izslèdzas )ka nepatīk skatīties.

D Dormeo 07.02.2021
Reklama

Nomocijusi jau gadiem ilgi turpinas dormeo reklama vai tiesam nevar kaut kada veida apturet so idiotismu dienas laika pa televiziju reklamu rada reizes 30 pa 20 minutem ...idiotu bars ...

G Gmijs 08.02.2021
Sliks servis

Man cipoja autinju bet ta ari neko nenocipoja un neizdarija visu ka vajag...egr varst palika darbojos tikai nonema no panela lai nem kludu..un vel daudz...nekvalitavi nocipoja...taka neiesaku..

K klients_abcd 08.03.2021
slikts serviss

Bildes varat redzet ko si firma uzskata par pabeigtu darbu 1000 eiro vertiba

A Al111 12.03.2021
Slēpj maksu par pakalpojumu

Šajā vietnē ārsti sniedz telefonkonsultācijas, bet nenorāda pakalpojuma cenu. Saziņai norādīts e-pasts, bet uzrakstītajam jautājumam par pakalpojuma maksu, atbildi nesniedz.

B boris666 12.03.2021
обман

обман

P Piekrāptais007 14.03.2021
Algu neizmaksásana

Uzñēmums Falcon Construction ar Jānis Joksts un Edgars Eglītis vadībā daudz strādniekiem neizmaksāja algas un norakstija uzñēmumu. Cilvēki, uzmanieties!

Aris22 14.03.2021
Makleri

Šai firmai neuzticieties ,Es viņu rezultātā zaudēju 4500 eiro it sevišķi tā sieviete kas atbild uz pēdējiem 800

A ashais 14.03.2021
Krāpšana

Naudu uzskaitīt var lai veiktu likmes,bet kolīdz tiek vinēts un tiek pieprasīts vinests uz izmaksu,sākas visādas problēmas. Un support arī neatbild. Karoči appisēju kantoris normāls.