Privātuzņēmums - Kvalitāte

Ja jums tauta ir vēlēšanās lai mēbeles sāktu šķobīties, trepes uz otro stāvu sāktu dalīties, plaukti no sienas izgāstos noteikti griežieties pie tā saucamā galdnieka arta poļa mob.29448729. Tā sauktais minētais meistars ir no ulbrakas.

darba alga

firma sol ne vilacivaet otpuska ne sootvetsvuet dogovor a takze rabota po vihodnim ne oplacivatsa objekt na sarkandaugave.taze sol latvija prinimaet dvornokov net na rabocem mestev rabocee vremja. 29110112 sol ne sovetuju

darba aglga

firma sol ne ko ne nomaksa par brivdieni 29110212 nav atvalinajama un darba liguma

L LLC 08.02.2022
Neprofesionāls grāmatvedis

Neprofesionāls grāmatvedis. Pārzina tikai pamata grāmatvedības zināšanas. Iespējams atbildtošs tikai niecīgiem mikrouzņēmumiem vai parastai ikdienas pašnodarbinātā grāmatvedībai. Loti vājas zināšanas. Neiesaku.

A aqaivars 13.02.2022
TERMIŅU NEIEVEROŠANA

MOPEDAUTO piegadi sola 6-8 nedelas.pusi jaiemaksa uzreiz .Es jau gaidu 18 nedelas ,bet neesmu vel sagaidijis.

A az21 14.02.2022
serviss

Reģistratūru nav iespējams sazvanīt, neviens neceļ klausuli 2,5 studu laikā. Tā arī nesazvanīju.

K Kristaps Filipsons 16.02.2022
Drausmīgs serviss

Man dzīvnieks nomira uz rokām jo redz pieraksts dakterim nu jāgaida rindā, ir asap situācijas ko visi saprot.

J janis duks 23.03.2022
nemaksa

"Zeļļi Z" - nemaksa
krapnieks nemaksa pa nostradato strada ka vergs...

G Gazis Hab 25.03.2022
Krapšana,katru nedeļu bez manas piekrišanas atskaita 2.99 -es neko nekur neapstiprinaju

Nepamatoti atvelk katru nedeļu 2.99 kaut es neku neko neapstiprinaju

G Gazis Hab 25.03.2022
Nepamatoti atvelk katru nedeļu 2.99,es neko neesmu apstiprinais un pat nezinu ka ta var atvilkt

Nezinu kur versties-atskaita naudu,kaut es neko neesmu apstiprinais maksajumos,es pat tadu saitu nekad neesmu veris vaļa.

T Tavs Karalis Einārs 07.04.2022
Slikta apkalpošana

Man bij ļoti slikti, un bija nepieciešams izdzert kafiju! Galvenais direktors "Liza Cofeee" Atsakās taisīt kafiju, un piegādāt!
Kopvērtējums restorānam 2/10

E egaajs 03.08.2022
Nekompetence

Nepasūtiet neko šajā tā saucamajā internetveikalā. Tādu nekompetenci vēl neesu sastapis. Preces neatbilst bildei un aprakstam, jēdzīgi paskaidrot neko nevar. Nav vērts tērēt savu laiku.

A Andrejs Jefimovs 08.08.2022
krāpšana

Manis sanemtajā 05.08.22 mobilā LMT rēkinā 10917561444 ir iekļauti kaut kādi pakalpojumi no CDR SIA, pakalpojuma nr. 1881 laika posmā no 15.07 līdz 29.07 uz kopējo summu 11,53 ko es nēesmu izmantojis...

I IVA555 11.08.2022
Обман,МОШЕННИЧЕСТВО

Был сделан и оплачен заказ в интернет магазине. Товар не доставлен, телефон отключен на почту не отвечают. МОШЕННИКИ !

I IVA555 11.08.2022
Обман,МОШЕННИЧЕСТВО

A Armands Ivanovskis 07.09.2022
Krapsana

Krapj cilvekus ar pakalpojumiem. Biznesa klases auto. Ieta suta ekonom klasi. Autovaditajam nemaksa par padarito. Piedava parakstit juridiski nekorektu darba ligumu. Neapmaksā papildus nakts stundas un darbu brīvdienās