www.sudzibas.lv Privātpersona Sniega mašīna. Vēlamies, lai tiktu saukti pie atbildības, uzceļot vietā to, kas sagrauts.

Privātpersona - Sniega mašīna. Vēlamies, lai tiktu saukti pie atbildības, uzceļot vietā to, kas sagrauts.

Labrīt! Vēlējos dalīties ar vakar notikušo celtnieku 6b mājas teritorijā. Aizvakar mājas pagalmā pie bērzu birztalas uzcēlām kopā ar bērniem sniega mašīnu. Visi priecājāmies, bet vakarā ap plkst. 21.00 pa logu vīrs pamanīja, ka 2 pusaudži kāpj tai virsū, ar nolūku sagraut. Atvēra logu un aizrādīja. Vakar ar lozungu rokās šie paši puiši atnāca un izplānoti izspārdīja to, par ko bērni tik ļoti lepojās un priecājās. Uzskatu, ka tas ir huligānisms, kas nevar palikt bez ievērības. Zinām šo pusaudžu identitātes, jo ir pierādījumi un foto. Cerot, ka jūs domājat tāpat, Anita Terehova.
You sent šodien plkst. 09: 20 aa.

D Dontkillmyvibe 15.01.2021

Pavasarī varēsi iesūdzēt tiesā dabu, lai atgriež ziemu 😂😂😂