www.sudzibas.lv Privātpersona Dakteres I.Buliņas cinisms

Privātpersona - Dakteres I.Buliņas cinisms

I.Buliņa Stradiņos-neko briesmīgāku neesmu piedzīvojusi līdz šim! Nekādā gadījumā nevienam neiesaku vērsties Pēc palīdzības pie dakteres I.Buliņas, kura pieņem Stradiņu slimnīcā. Esmu piedzīvojusi gan neieinteresētu un vienaldzīgu attieksmi ārsta konsultāscijas laikā, par kuru gan viņa paņēma 15 latus, taču pat neizrakstīja medikamentus, tikai mutiski ieteica, kādas zāles padzert. Turklāt man ir reimatoīdais artrīts ar neciešamām sāpēm nu jau visās ķermeņa locītavās. Piezvanīju Buliņai, pateicu, ka medikamenti nelīdz, viņa asi atteica, ka tad esot jāiet slimnīcā ar ģimenes ārsta norīkojumu, un nometa klausuli. Kad dabūju norīkojumu, aizbraucu uz Stradiņiem, tur pati Buliņa mani atšuva, paskaidrojot, ka nevarot paspēt pieņemt mani, jo viņas darba laiks beidzoties pēc 10 minūtēm.
Es jau tā knapi līdz tiem Stradiņiem aizvilkos, mocīdamās sāpēs, turklāt piedzīvotais lika apzināties, ka bez pamatīga kukuļa laikam pie ārsta nav vērts iet pēc palīdzības.
lai cik varbūt Buliņa ir izslavēta, man viņa pierādīja, ka ir ciniska, neprofesionāla un ārsta sertifikāta necienīga.

A atklatiba 21.04.2011

Stradiņu slimnīcas uzņemšanas nodaļa ir arī šāds variants piedzīvots. Neatceros, ka sauca to ārstu, kurš mani pieņēma. Šķiet, ka kāds psihoterapeits, kurš vēl strādā citos darbos, tātad pamatdarbu un pienākumus nevar veikt, jo ir fiziski un bieži vien garīgi izsmelts (spriežot pēc uzvedības un izskata - droši vien maksā par jaunu automobili paņemtu kredītā un vēl ko citu) tātad var pieļaut ļoti daudz kļūdu savā darbā nepareizi noteikta diagnoze, pacienta veselības traucējumi vai pat smagāki gadījumi). Apskatei par tiem samaksātajiem 15Ls vajadzētu būt pilnvērtīgai un ilgt stundu vai vismaz minūtes 40, ja nav atrunājam problēmu, neko neatrodam, tad projām - bet to visu cilvēciskā līmenī, nevis rūpnīcas konveijera līmenī. Ja reiz ņem tādu naudu, tad arī jābūt pilnērtīgai un kvalitatīvai konsultācijai. Un līgumā nevajag cilvēkus maldināt, jo tur ir minēts par to naudas summu, bet vajag konkrētību.

J juris 14.05.2011

tavā gadījumā ieteiktu nopirkt internetā MMS1, lieliski palīdz artrītu gadījumos, maksā apmēram 10Ls - 15Ls, tur sanāk viena pudele uz veselu gadu, protams garša briesmīga, bet ko neizdarīsi veselības labā :)))

Es pats MMS pirku iekš ebay.com pa 19$, piegādāja pa pastu 2 nedēļu laikā. Ierakstot ebay meklēšanā - MIRACLE MINERAL SOLUTION dabūsi to ko vajag. Ā un protams šīs zāles ir aizliegtas visās valstīs jo ir pārak lētas un iedarbīgas, tāpēc farma mafija cieš zaudējumus ar katru jaunu MMS lietotāju, kuri jau ir skaitāmi miljonos. Pat Latvijas medijos nesen bija MMS apmelošanas kampaņa, nu bet tas tā...

L lalalā 14.05.2011

cik ir lasīts, tad par dakteri Buliņu ir tās labākās atsauksmes, bet pieļauju ka paši cilvēki arī domā dažādi un iespējams izprovocē un nomelno citus---tā diemžēl nav mazums gadījumu!

N nakotnes 06.11.2011

Stradiņu slimnīca ir tikai lai pacientiem palīdzētu aiziet uz viņpasauli, neko vairāk tur nevar gaidīt

* ****** 06.11.2011

Strados ļoti mīl un gaida kukuļus! katrs ārsts un māsiņa ir iedomājušies, ka viņiem tas pienākas un tas kas nedod, ir baigais maita .Diemžēl slimnīcas vadība to akceptē un kādas izmaiņas diez vai piedzīvosim.

T Točno 06.11.2011

Točno, Stradiņos visi mīl kukuļus, bet speciālisti tur tiešām ir labi.

* ****** 06.11.2011

Lielākoties labi, bet ir gadījies dzirdēt arī par Stradiem dažādus brīnumus.

T Točno 06.11.2011

Točno, ir pat gadījies redzēt un uz savas ādas izbaudīt šos brīnumus, tas bija gadus 10 atpakaļ.

* ****** 06.11.2011

Nekas nav mainījies uz labo pusi, tas nu ir noteikti.bet ja ir jāārstējas, tad labāk tomēr tur, kā mazā rajona slimnīciņā, kur trūkst daudz kā, arī ārstu.

T Točno 06.11.2011

Točno, tur es tev ****** pilnīgi piekrītu!

S Sandris 27.04.2018

Daktere Buliņa ir ļoti zinoša un laba daktere! Nav ko te izgudrot. Drošvien sūdzības iesniedzēja ir kašķīga tante!