Prece1.lv - Krāpšana

Prece1.lv – atstrādāta krāpnieciska shēma. Pasūtīju internetā mantu 22 eiro vērtībā. Atsūtīja pilnīgi kaut ko citu. Kad viņus par to informēju (e-pastā un facebook lapā) , uzreiz atbildēja: “vēlamies piedāvāt 50% atmaksu un preci paturiet sev”. Es pat nebiju pateicis, kādu preci es pirku! Tātad tas viss jau iepriekš ir atstrādāts. Teicu, ka neesmu ar mieru. Tad man bija nepareizā prece jāsūta pa omnivu uz Lietuvu (!) , kas izmaksāja vēl 7 eiro. Pēc tam atmaksāja 19 no 22 eiro, tātad mani zaudējumi ir 10 eiro, nesaņemta prece un ticības zudums šādiem kantoriem. Par to, ka krāpnieki, sapratu tikai brīdī, kad bija gatavi atdot 50% no naudas, beprecizējot, ko esmu pasūtījis un kas patiesībā atsūtīts. Uzmanieties!

K

I Irina Kameša 10.02.2024

Pagājušā gadā iegādajos kostīmu ko reklamēja.Saniemot,biju dziļa šokā😤😤😤Meginaju atgriezt,bet nekā nesanāca😡😡😡 Bija visādi šķieršli. Ilgu laiku vairs reklāmas nebija,bet nu atkal jūs mēģinat maldināt tautu. Es likšu vusus spēkus ,lai jūs nevarētu krāpt cilvēkus! TA IR ATKLĀTA BESKAUNIBA!😤😤😤😤😡😡😡😡 Šo es saņiemu. Salidziniet ar to ko jūs piedāvajat savāreklāmā.