Prece1.lv - Krāpšana

Pasūtīju matu kopšanas serumu, jo Facebook redzēju reklāmu. Prece joprojām nav atnākusi. Nauda 23,09 eiro ir noņemta no konta. Mājās lapā prece1.lv norādīts tālruņa numurs uz kuru neviens neatbild, zvani kad gribi. Rakstīju uz e-pastu trīs reizes, konsultante Lidija atbild - satraukumam nav pamata, prece būs. Taču jau mēnesi kā nav. Atsūta norādes, kā izsekot sūtījumu, bet kartē nekas neparādās.
Neiekrītiet uz reklāmu, kura joprojām ir pamanāma Facebook!

Šeit ir serums, kuru nekad nedabūt:

D

Мне ни пришёл заказ деньги уплачены на телефон ни отвечают фирма prece1.lv заказывала через фейсбук

D Dmitrijs gerasimovs 28.11.2023

Mne toze ne otvechajut

Preces1.lv

Z Zvaigzniite 29.11.2023

Piekrītu, mums arī nekas no sīs mājaslapas nav atnācis. Uzķerāmies uz 23 eur.

A ARTURS KRUMINS 01.12.2023

Piekrītu, mums arī nekas no sīs mājaslapas nav atnācis. Uzķerāmies uz 35 eur.

J Janis Bubula 30.01.2024

Piezvani uz OPAY ofisu Lietuva +370 61155554 un visu izklasti, vini atbild anglu un krievu valodas.

S Serega S 03.12.2023

Prece1.lv
Заказ был сделан 3 недели назад.
27 евро - гирлянда.
Товара нет.
Денег нет.
В переписке отвечали до тех пор, пока не написал, что пожалуюсь в PTAC.
После этого ответы на электронную почту прекратились.

Z Zandask 04.12.2023

Man atnāca nepareiza prece, bet uz e-pasta vēstulēm neviens nereaģē. Vai nav pieejams kāds telefona numurs?

J Jelena 19.03.2024

Pasūtīju rotaļlietu bērnam. Arī uzķeros uz reklāmu facebookā. Prece nokāvēja, nāca vairāk par mēnesi. Izrādās, ka firma pasūta preci no Ķīnas. Es varēju izdarīt to pati, ja zinātu, ka viņiem šīs preces uz vietas nav. Uzcenojums ap 50%. Tā ir krāpšana.