www.sudzibas.lv Prasa cigaretes Pērciet paši, ja gribas!

Prasa cigaretes - Pērciet paši, ja gribas!

Sveiki! Es smēķēju un man patīk smēķēt, bet normāli smēķēt iespējams ir tikai savās mājās kur esi viens, jo piemēram Rīgas centrā tas nav normāli iespējams, jo kāds vienmēr tev uzbāžas un prasa lai viņam iedod cigareti. Un tā ir visur Rīgā un gan jau citur arī ārpus Rīgas, ka pieturā es apsēžos un uzpīpēju, bet jau kāds izkāpj no transporta, vai iet garām un prasa man lai iedodu cigareti. Konkrēti Rīgas centrā un Rīgas galvenākajos rajonos tā tas ir, ka vienmēr kāds nāk klāt un prasa un tāpēc ārā smēķēt var tikai kur esi viena pati, vai mājās un vismaz tu vari mierīgi uzsmēķēt un neviens tev neko neprasīs. Un traki jau ka ja es saku ka man cigarešu nav, tad vienalga piebāžas un prasa, jo man jau ir un lai es nemeloju, utt.
Un esmu sapratusi, ka daudziem prasīt cigaretes no citiem ir ikdiena, jo viņi tā arī viņas iegūst prasot citiem cilvēkiem. Un daudziem jau viņas ir, tikai viņi negrib savas tērēt un bezkaunīgi diedelē citiem. Riebjas ka piekasās un neliek mieru. Tāpēc uzmanieties, jo Rīgā varat palikt arī bez savām cigaretēm. Divas reizes man jau no rokās izrāva, vienreiz pie veikala Origo un otreiz kāpjot laukā no trolejbusa.

N

V Virve 13.11.2011

Tu neesi gadījumā ar putniem nedaudz?

T Točno 13.11.2011

Točno, kurenie-vred, buhlo-otrava, sosite hui-otvet minzdrava!

B BIGs 13.11.2011

Mums darbā arī ir pilns ar bezkaunīgiem cilvēkiem, kuri tikai prasa un prasa.

E ezerzeme 13.11.2011

Ir jau tā kā raksta! streļī nost ka maz neliekas. Tikai nebiju pamanījis, ka streļī rī nomeitenēm! :)

. .... 13.11.2011

Prieksh tiem, kas prasa cigaretes nopeerc pacinju kautk'adas leetaas termojadernajas cigaretes un taas dod.

M moov 16.11.2011

Ja smēķēšana notiek ap un gar stacijas rajonu, tad nav nekāds brīnums, ka prasa.Paskaties kāds tur kontingents apgrozās.Vāks...

P PēterisDaiboževs 16.11.2011

Paņem dažas cigaretes vai tabaku atsevišķi, rūpīgi izmērcē pienā un pēc tam izžāvē. Vai piejauc kaut ko tabakā. Tad piebāz atpakaļ cigaretē. Fantāzijas taču pietiks... Un pēc tam vari kādu uzcienāt ar tām jaukajām "cigaretēm".

T TV 17.11.2011

ta nu problēma, nu ja prasa nedod kas tev liek vispār dot kādam ko savu, nesaprotu kur visspār tieši slēpjas problēmas būtība .

T TV 17.11.2011

Cuciks un tev ja raksti krieviski tad tā ar raksti, bet šitā rakstīšanas parodija ir vienkārši katastrofa :D

O o! 20.11.2011

Ciest nevaru šos pieturas pīpmaņus-NOŠAUT!!!

S Smēķētājs 20.11.2011

Pilnīgi piekrītu, tie diedelnieki ir īsti maitas gabali. Ja nepietiek naudas savām cigaretēm, tad nevajag smēķēt vispār.

N neitrālā 20.11.2011

Naudas pietiek, bet kāpēc pirkt, ja var paprasīt, vienkārši obnagļeļi!!

P Pīpmanis 20.11.2011

Nārnija, vai pacienāsi ar cigareti?

S shant 29.02.2012

vot i kuri doma!