www.sudzibas.lv Power Paintball Slikts peintbola parks

Peintbola Andrejsalā - Slikts peintbola parks

Peintbola parka āra laukumos ir ļoti daudz vietu, kas var apdraudēt Jūsu veselību, kā piemēru ņemsim dažādus betona blokus no kuriem vēl nāk ārā armatūra, stikli lielos daudzumos, itkā jau labi, redzējām, novāksim. Tikai problēma ir tāda, ka šī peintbola parka īpašnieks vēlas nevis parūpēties par spēlētāju drošību, bet gan par to, lai parks labāk izskatītos. Aizvākt betona blokus ar armatūru viņam liekas lieks darbs un labāk vajag piekārtot kādu posteni, kur var paslēpties spēles brīdī. Tāpēc īsti neieteiktu doties baudīt peintbola priekus Andrejsalā. Šķiet jau, ka tas viss tikai pieder pie lietas līdz brīdim, kad paši gūstam kādu traumu citu paviršības dēļ.

I

Dainis 24.08.2017

Andrejsalā ir lielisks peintbola parks, viņš vienkārši nav domāts činkstuļiem, ja gribat skraidīt pa gludu mauriņu ir ļoti daudz citu kantoru, kas piedāvā laukumus iesācējiem.

alergologs 24.08.2017

Tas ir peintbola parks, nevis bērnu spēļlaukums.
Laukums nav no vieglajiem, viņš arī tāds ir domāts. Kā jau iepriekš teica - ir pietiekoši daudz vietu, kur spēlēt zaļā zālītē.

Atgādināja anekdoti par divām blondīnēm armijā. Kur viena atgriežas no uzdevuma un paziņo komandierim: "Ilvija gāja bojā."
Komandieris - šausmās "Jums taču tikai vajadzēja karodziņus iespraust!"
Blondīne: "Nu ja, bet viņai spraužot karodziņu nolūza nags. Nu es viņu arī nošāvu, lai nemokās."