www.sudzibas.lv Power Paintball Nekvalitatīvs peintbols

Peintbola Andrejsalā - Nekvalitatīvs peintbols

Vēlos izteikt sūdzību par šī peintbola vietas ( jo no parka tur nav ne smakas ) drausmīgo kvalitāti un drošības līmeni. Piesakot spēli peintbola parkam, mēs cerējām uz labi pavadītu laiku. Ierodoties parkā, mēs saņēmām nezināmas izcelsmes un kvalitātes ekipējumu - vecs, nolietots un neatbilstošs izmēriem. Līdz ar to, ka esam spēlējuši arī citos peintbola parkos un saņemtā attieksme un profesionalitāte, kā arī ekipējums ir pieņemtā līmenī.

Un nerunāsim par pašu peintbola laukumu, kur bērni var nokrist no vairāku metru augstuma uz betona - savainot sevi, paslīdot uz primitīvi izveidotām laipām. Mitrums, izvirzīti dzelzs gabali. Kaut kas ārprātīgs.

Nekādā gadījumā nevediet bērnus uz šo perēkli.

Kristīne

L Linda Bāra Jonāne 10.10.2016

Par peintbolu, bērni bij sajūsmā...bet neapmierināta, kā mamma, esmu par laiku, kas netika izmantots pilnībā..peintbols bij paredzēts 1 stundu, bet reāli notika 25 min.MAZĀK.
Kāpēc?par ko tika maksāta nauda?