www.sudzibas.lv Power Paintball Slikts peintbola parks

Peintbola Andrejsalā - Slikts peintbola parks

Peintbola parka āra laukumos ir daudz dažādu vietu, aiz kurām var aizķerties, gan koka saknes (10-15cm virs zemes), gan metāla drātis un armatūras paliekas, ir sastopami arī izlīduši vadi! Daļa koku konstrukciju ir sapuvušas un neizskatās drošas, viss laukums teorētiski neizskatās labi iekārtot un neizskatās, ka tiktu uzturēts kārtībā! Iekštelpu laukums jeb vecā elektrocentrāle ir briesmīga, pirmkārt, tur viss ir sapelējis, smird, ir slidens un ar ļoti daudzām vietām, kur var viegli sasisties! Teorētiski neiesaku vest uz šo vietu bērnus, arī būs problēmas ar apģērbu, jo lielākoties maziem bērniem neder un viss tiek pielīmēts, savilkts ar skoču! Parunāju arī diviem strādājošiem puišiem, kuri tīrija laukumu spēļu laikā, paši viņi nebija sajūsmā nedz par laukumu, nedz vadītājiem! Domājiet draugi!

R

Dainis 21.08.2017

Peintbolam ir dažādi sarežģītības līmeņi, kāpēc lienat tur kur nevarat pavilkt? Varējāt doties uz parastajiem peintbola savvaļas parkiem ja šis jums par smagu.

alergologs 21.08.2017

Loģiski, tas ir peintbola parks vecas ēkas teritorijā, pēc kā tur jāsmaržo - pēc maijpuķītēm? Ārā ir koka saknes, jo tur aug koki? Wow, nopietni? Tas nav nekāds vieglais līmenītis, kur skraida pa zāļu zālīti un slēpjas aiz koka plāksnēm.
Un maziem bērniem peintbola parkā vispār nav ko darīt, tā ir spēle, kurā var gūt traumas un domāta pieaugušajiem, kas apzinās ko iet spēlēt,