www.sudzibas.lv Postcard Slikts serviss

Postcard - Slikts serviss

Iegādājos dāvanu mīļotajam, nevaram sazvanit fotogrāfu, teica ka atgriezis naudu 10 dienu laika, otra darbiniece saka - 3 nedēļu laika...
Ir jau pagājušas 3 nedēļas, bet neviens man nesniedz nekādas ziņas, kad atgusu naudu atpakaļ.
saraksti ar darbiniekiem un maksas zvanus saku veikt jau 22.05.2017
vairs Jūsu pakalpojumus neizmantošu, jo sazina ar klientiem vispār zem katras kritikas!
ne dāvana mīļotajam, ne atgriez naudu - esmu šokā, par servisu!

P Postcard 13.06.2017

Labdien, ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ļoti cenšamies sniegt visaugstākās kvalitātes servisu, taču ne vienmēr tas ir iespējams, dažādu apstākļu dēļ. Ceram uz sapratni un cilvēcīgu attieksmi. Tā kā esam ieinteresēti tikai pozitīvā situācijas atrisinājumā, lūdzu Jūs sazināties personīgi, lai varētu Jums sniegt kompensāciju.

Kā arī izmantojot promokodu POSTCARD13062017, Jūs saņemsiet 20% atlaidi dāvanu iegādei mūsu interenta veikalā.

Ar cieņu,
Postcard