Postcard - Krāpšana

2021. Gada aprīlī mājas lapā www.postcard.lv tika iegādāta dāvanu karte ar drošības kodu iden1, turpmāk tekstā - dāvana (pielikumā) . Sazinoties ar pakalpojumā sniedzēju, tika noskaidrots, ka šāds pakalpojums netiek sniegts jau 2 gadus, proti, pakalpojums saskaņā ar šo dāvanu nav īstenojams. Ar sia “5way” telefoniski sazināties nebija iespējams, viens numurs ir slēgts un otro neviens neatbild. Kā rezultātā tiek secināts, ka SIA “5way” pārdodot šādu dāvanu jau iepriekš tika informēta, ka šāds pakalpojums netiks izpildīts, maldinot pircēju.
Sazvanīt nav iespējams, nauda netiek atskaitīta atpakaļ, tika uzrakstīts iesniegums Ptac. Postcart tagad ir otrs internetveikals un arī neliekas ne ziņas, nauda ieturēja, pakalpojumu nenodrošināja.
Nepērciet dāvanu kartes pie viņiem, dāvana tiks sabojāta!

12.10.2021

V