www.sudzibas.lv Postcard Krāpšana, manīšana 7 piektdienas nedēļa

AtrisinātaPostcard - Krāpšana, manīšana 7 piektdienas nedēļa

Жена подарила за 30 евро мужской подарок, подарочная карта нигде не работает пишет использованная либо истёк срок годности. Звоним никто не поднимает, ибо мозги загружают, что с картой всё в порядке. Но когда регистрируешь карту у них на сайте пишет что срок годности истёк, ибо карта уже использована, впрочем как и у всех их из предложений указанных в листочке где возможна использовать приобретённую у них подарочную карту. Развод на деньги без возвратный, при чём что я с женой не один такой, в интернете довольно много пострадавших от postcard!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Дмитрий Крупский 02.01.2018

Problema netika atrisinata un laikam nebus,jo panema musu kontaktus tipa atzvanisot un pagaidam vel neviens nezvanija. Bet, kad zvaniju ar jautajumu kapec davanu karte ir nederiga man teica, ka pirms izlietosanas svitru kodu ievada programa , lai aktivizetu,bet cik es sapratu ka ta ir smauksana. Visur kur vareju parbaudit kartes kodu man rakstija ka ta neu deriga. Pec izmekleta google,sapratu ka esmu ne viens cietusais.